Рукавички для новачків, що тягнуть цукор?


9

У мене є майбутній проект, який стосуватиметься цукру.

Все, що я читав у проекті, говорить про те, що я збираюся закінчити пухирі або, як мінімум, опіки першого ступеня (подібні до сонячних опіків), поки не нарощу мозолі.

Чи є жаростійкі рукавички, які добре підходять для роботи з цукром? У мене все в порядку з втратою контролю - я роблю лише кілька дуг, нічого насправді дрібних деталей.

Якщо ні, то, принаймні, є матеріали, які мені слід віддати перевагу або уникати в цьому роді?2
Пов’язані з пухирями: це насправді не від спеки, а від тертя цукру, що прилипає / тягне до шкіри. Просто носити будь-які рукавички допоможуть у цьому.
SourDoh

Відповіді:


2

Моя перевага в роботі з цукром полягає в тому, щоб або використовувати пару бавовняних рукавичок, покритих гумою так: робочі рукавички з покриттям

або використовувати основні бавовняні рукавички і надіти на них одноразові рукавички з латексу або нітрилу.


Основні бавовняні рукавички з латексними рукавичками над ними працювали ... однак температура, при якій цукор все-таки приставав до рукавичок, була нижчою, ніж коли вона прилипала до сильпату ... тому, коли я подумав, що добре забрати цукор , вона приклеїлася до рукавичок. Мені довелося почекати ще пару хвилин, перш ніж було добре, щоб почати тягнути. (що дало мені час змінити рукавички тощо)
Джо

1
Ах, зазвичай я дуже легко змащую рукавички, перш ніж починати. Це прагне усунути прилипання.
SourDoh

1

Особисто я використовую 3 шарики з латексу для приготування їжі. Це далеко не 100% термостійкість, але ви все одно можете відчувати, що ви робите, і бути захищеним достатньо, щоб не пухиріти і не плакати. Найдешевший варіант, як коробка з 100 рукавичок з латексу, знаходиться в регіоні £ 3.

Те ж саме стосується спроби витягнути свіжу свинину або яловичину з духовки.


Хм ... як на думку ... шар тонких бавовняних рукавичок може захопити більше повітря для поліпшення ізоляції. (не впевнений, чи краще буде латекс / бавовна / латекс або або бавовна / латекс / латекс ... або навіть бавовна / латекс / бавовна / латекс)
Joe

0

Я щойно купив пару силіконових рукавичок для барбекю на AMZN, які можуть добре працювати для вашого застосування. З цим було б важко виконати прекрасну роботу, але вони, здається, досить гнучкі.


Оскільки, мабуть, є десятки різних рукавичок, і ви рекомендуєте певний тип, ви можете принаймні включити зображення типу рукавички, яку ви рекомендуєте.
Catija

Дивлячись на Amazon, здається, щонайменше два класи "рукавичок з силіконових барбекю" ... Є такі, які виглядають на тканині на основі та занурені (з отриманою гладкою поверхнею), і такі, які виглядають ліпними (мають фактура ... більшість, здається, має випинання у формі серця). Є також декілька, які виглядають як тканини, але з силіконовими крапками або брусками (я думаю, щоб цього не було). Який тип ви рекомендуєте?
Джо
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.