Чи важливий порядок змішування при заміні білого цукру + патоки на коричневий цукор?


8

Я випікаю печиво в порівняно великому масштабі (партії 16 т) Мій рецепт вимагає як білого, так і світло-коричневого цукрів. Намагаючись зробити виробництво більш ефективним, я хотів би замінити коричневий цукор комбінацією тростинного цукру та патоки.

Моє запитання таке: чи потрібно ми перемішувати тростинний цукор з патокою? Або ми можемо просто додати тростинний цукор і патоку в міксер на етапі «вершкового»? Або додайте тростинний цукор на етапі збивання та патоку з яйцями? Яким буде очікуваний результат кожного сценарію?

Мені відомі гідроскопічні властивості коричневого цукру, але дещо збентежені питанням, чи вплине відокремлення патоки від тростинного цукру та повторне з'єднання їх у тісті.


2
Чи закликає рецепт кремувати цукри з вершковим маслом?
Каскабель

Так. Рецепт також закликає додавати патоку (крім існуючої патоки в коричневому цукрі) разом з яйцями після збивання цукрів з вершковим маслом.
J день,

Відповіді:


3

Як ви, напевно, знаєте, важливим є крок вершків.

Кристали цукру розрізають жир і роблять багато повітряних кишень.

Якщо рідину додавати рано, то цукри розчиняються, а кремування не відбувається.
Якщо цукру занадто мало, він менш ефективний.
Якщо занадто багато цукру, жир зменшується до розсипчастої маси і не є пухнастим.

Ваш рецепт вимагає, щоб певна кількість білого та коричневого цукру було вершковим, а потім додалося більше патоки з мокрими інгредієнтами.

Найбезпечнішим методом буде ретельне змішування білого цукру та білого цукру + патоки, щоб наблизитись до початкового рецепту, а потім додати додаткові патоки пізніше. Крім цієї заміни, ви створюєте власний рецепт, і для цього знадобиться деякий експеримент.

Спробуйте додати всю патоку в початкову суміш і подивіться, чи не занадто сильно це розчиняє ваш цукор.
Спробуйте залишити всю патоку до закінчення крему.
В обох випадках - вершки є успішними, якщо масло вершкове і пухнасте. Не тесто і не розсипчастий цукор.

Очевидно, я б робив ці експерименти на меншій порції і не ризикував величезною партією.

Сумніваюся, хтось міг би точно сказати вам, як це вийде, не експериментуючи. Я ніколи не бачив таблиці, в якій перераховані концентрації води, при яких кремування ефективно.


Дуже дякую за надану детальну відповідь на моє запитання. Ми з вами вжили час для цього.
J день

-1

Нещодавно я зробила темний пиріг зі смаком, і він також вимагає коричневого цукру та додаткового втручання. І інстинкт підказує, що я змішую звичайний білий цукор з вершковим маслом, перш ніж продовжувати змішувати мелясу (кількість, необхідна для перетворення білого в коричневий цукор, а також додаткові необхідні рецепти) разом з іншими рідинами буде працювати за вашим рецептом як це зробив мій пиріг із темною обробкою.


Привіт Tharounadamu і ласкаво просимо. Я досить сильно відредагував вашу публікацію, щоб зробити її більш відповідною до запитання. (Ви завжди можете повернути його назад.) Будь ласка, розумійте, що ми - це суворий Q&A сайт, а не дискусійний форум. Як новий користувач, ми запрошуємо вас відвідати нашу сторінку туру та довідки. Їх можна знайти у спадному меню "Довідка" вгорі сторінки.
Сінді
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.