Як вирізати віск з цього сиру?


2

(Я новачок у Європі, тому, будь ласка, пробачте мене за те, що я не знаю).

У мене цей сир enter image description here

Я запитав тут перед тим, як його з'їсти, і люди відповіли мені, але коли мова йде про реальне життя, у мене виникла проблема з видаленням воску, тому що вона дійсно прилипла до сиру!

Мені подобається смак, і я хочу спробувати його ще раз, але цього разу хочу запитати, як видалити цей віск. Те, що я робив раніше, але це округлі, але це видаляє сир і очевидно, що мій шлях був неправильний.

Я сподіваюся, що ви зможете показати мені відео чи щось, щоб мені було легше, тому що моя англійська мова не така гарна. Дякую.

Відповіді:


3

Я зазвичай ріжу колесо сиру, віск і все. Так скоротити чверть або половину, залежно від того, скільки ви хочете їсти. Потім можна просто зняти воск. Почистіть ніж воску перед тим, як використовувати його знову, щоб розрізати сир, який ви будете їсти.

EDIT:

Ще одне рішення (на швидкому пошуку Google для відповіді на запитання @ Joe в коментарі) може полягати в тому, щоб скористатися овочевим пілінгом, щоб зняти шари проблемного воску до отримання сирної доброти: http://nomenu.com/?p=43877


Будьте обережні, що це не завжди так добре для всіх сирів. Якщо восковий шар не достатньо товстий, і форма, яку сир був запресований, має достатню текстуру до нього, воск може закінчитися подрібненням, коли ви намагаєтеся його зняти. (Manchego & Iberico приходять на розум, хоча вони не мають округлих кутів, як Gouda & amp; одна на картинці)
Joe
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.