Як запалити цей тип базової, старомодної газової печі на балоні?


2

У моїй орендованій квартирі є стара піч з газою, яка підживлюється шлангом, підключеним до газового балона. Ніяка електрика взагалі не використовується. Це добре, тому що в цій частині Західної Африки ми отримуємо постійні відключення електроенергії, але я не можу зрозуміти, як запалити частину духовки.

Кожен посібник, який я можу знайти в Інтернеті, припускає, що я намагаюся запалити витончену плиту з газовами, яка має вигадливу функцію, наприклад:

  • Світло-пілот, або якесь очевидне поглиблення, щоб засвітити спочатку
  • Іскра, що самозасвітлюється, коли ви натискаєте на регулятор духовки
  • Якийсь електричний індикаторний індикатор або система управління

Здається, немає нічого з цього. Це в основному лише бляшана коробка, підключена до газового балона.

Я можу трохи понюхати газ після того, як на деякий час увімкнув газ, але жодна кількість використання пластикової запальнички біля очевидних отворів у духовці насправді нічого не запалює, і я не бачу жодних підказок щодо того, звідки надходить газ. . Очевидно, я не хочу занадто багато возитися.

Бренд - Westpoint, схоже, це було зроблено в 1960-х або 1970-х, жодної підказки про модель. Ось фото:

введіть тут опис зображення


1
Якщо ви можете отримати їх "газові сірники" корисні для подібних речей. Здебільшого бутановий прикурювач, але полум'я виходить за 10-20 см від ваших пальців.
Кріс Х

1
Якщо у вас немає довгих сірників, і ви не хочете просто опустити їх в отвір ... ви можете запалити дерев’яну шпажку (це допоможе розчавити її або розколоти спочатку пару) ... або запаліть шматок макаронних виробів (спагетті, лінгвіні тощо). Обидва також працюють на газових грилях, які мають нефункціональний стартер.
Джо

Відповіді:


2

Коли у нас було одне із них, ми вмикали газ, чекали невеликого часу (я, мабуть, пам’ятаю 4-5 секунд), потім кидаємо запалений сірник у передній центральний отвір. Це засвітило б пальники. Я б помилявся на стороні занадто мало газу, поки ти не звикнеш, і це може зайняти кілька спроб

Мама в цьому була досить гарна, але це могло пройти через роки практики.

Це відео проходить весь процес, хоча я міг присягнути, що вам не потрібно натискати на ручку


Коли ви говорите бічні отвори, ви маєте на увазі отвори уздовж сторони основи, поруч із X? Або на внутрішніх вертикальних стінах?
user568458

Моя пам’ять належить до тих, хто знаходиться на горизонтальній поверхні уздовж дна. Процес на відео виглядає так, як він би відповідав вашій духовці, і передбачає, що вам потрібно використовувати центральний отвір і конкретне положення. У нас не було газової духовки на щось на кшталт десятиліття Тхо; p
Journeyman Geek

@ JourneymanGeek у вашої мами може бути не ручка для натискання, але багато газових плит і камінів тощо, які зазвичай мають пілотне світло, мають функцію безпеки, яка вимикає газ, якщо індикатор погасне. Це запобігає повільному наповненню духовки газом. Ви натискаєте на ручку, запалюючи пілот, поки датчик не нагріється досить, щоб залишити газовий затвор відкритим.
Ескос

@Escoce багато газових плит мають цю функцію безпеки, але не мають пілотного.
Доктор Белісарій

@ Dr.belisarius Я впевнений, що багато хто робить.
Escoce

1

Чи є «духовка-бройлер» під духовкою? Це стандартна настройка газової духовки, яку я знайомий (один конфорка, який використовується як для обігріву духовки, так і для обварювання в шухляді під самою духовкою), і пілотне світло зазвичай знаходиться далеко назад (або рідко спереду) цієї шухляди , а не бути доступним зверху. Як правило, «довгий сірник» або домовленість провести звичайний матч з довгою ручкою, як правило, корисні для освітлення цих.


Я не думаю, що це біла панель під дверима, але вона, здається, закріплена на місці, немає ручки, немає явного механізму відкривання. Звучить занадто витончено для моєї жерстяної коробки!
Приємно

Спробуйте підняти підлогу духовки? Два круглих отвори в центрі виглядають так, наче вони могли б підібрати його, можливо.
Ecnerwal

Там, де є невелика площа глибиною не менше 10 см, схоже на те, що вона призначена для розподілу газу, не схожа на те, що в ній створена їжа!
користувач568458

1
Я думав, що це може дати кращий доступ до пілотного світла ...
Ecnerwal
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.