Чи можна зробити карамель, яка не смакує солодкого?


8

Оскільки цукор при нагріванні перетворюється на карамель, карамель - це не цукор. Тоді я вважаю, що карамель все ще має солодкий смак через некарамелізований цукор, змішаний у карамелі. Чи практично та / або теоретично можливо видалити цукор з карамелі, щоб він більше не відчував солодкість? Як би цей смак?


Можливо, це буде цікаво: cooking.stackexchange.com/questions/45952/…
Jolenealaska

Поза темою, але будь-яка згадка про несолодку карамель змушує задуматися про норвезьку гжестость (брунатність, коричневий сир). Це солодке, але не солодке солодке. Свій колір він отримує від молочних цукрів, які карамелізуються під час варіння. Як повідомляється, він також хороший як аромат морозива.
cape1232

1
Так. Спалити його. На смак ... спалений.
Девід Річербі

Відповіді:


11

Це дуже просто, потрібно просто нагріти його досить довго. Це може трапитися навіть випадково :)

Смак - це суміш гіркого та кислого, тоді як компонент запаху здебільшого спрямований на щось спалене.


Крім того, ваше припущення "через не карамелізований цукор, змішаний у карамелі", є невірним або, принаймні, неповним. Зазвичай є такий цукор, але багато продуктів карамелізації на ранніх стадіях карамелізації також солодкі на смак. На пізніх стадіях ви отримуєте все більше несолодких речей, поки не потрапите в описаний я стан (ледь рідке вугілля).


1
Дійсно, наприклад, у пиві існує велика кількість використання частково карамелізованих ячмінних цукрів (у вигляді "сушених солодів") для отримання солодкості, недоступної дріжджам (щоб вона не бродила в алкоголь), але була чутлива до дегустація людини. І також дуже багато випалених сортів.
Ecnerwal
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.