Чи можна зробити кукурудзяні коржі в домашніх умовах без преса?


8

Я не володію пресою для тортильї, і поки у мене не буде більше місця для кабінету, я не буду в майбутньому. Однак я ціную так, як можу зробити з нуля і люблю використовувати коржі в кулінарії. Я виготовляв тортили з цільної пшениці, використовуючи варіацію цього рецепту, підсолюючи олію і масло для скорочення, щоб спробувати отримати трохи більше аромату з тортилл.

Я хотів би перейти на домашні кукурудзяні коржі, але кожен рецепт, який я бачив, наказує користуватися пресом. За допомогою борошна я зміг розкачати мої тортилії настільки тонкими, як потрібно, але чи виникнуть у мене проблеми при переході до маса, намагаючись це зробити качалкою, чи мені вдасться дістати тонкі кукурудзяні коржі без преса?

Відповіді:


7

Так, ви можете це зробити без преси. Помістіть кульку тіста між двома шарами пластикової упаковки. Використовуйте принаймні двічі площу обгортання, яку, на вашу думку, буде остаточна тортилья. Куляйте кулю плоскою за допомогою каструлі, книги чи руки. Тепер за допомогою качалки розкачайте тісто між листами пластику. Переконайтесь, що товщина рівномірна, і не отримуйте її занадто тонкою, інакше вона зламається, коли ви готуєте її. Бонус: ви можете зберігати сирі коржі в пластику до використання, і вони не пересохнуть.


Я зробив те саме, але використовуючи замість цього восковий папір. Хіба пластик не прилипає до маса?
daramarak

@daramarak: Пластикова упаковка може бути трохи ліпшою, але вона чудово відшаровується, якщо у вас маса не надто мокра.
Каскабель

1

Просто використовуйте дно плоскої важкої сковороди. Я б не намагався використовувати качалку: вони досить добре дотримуються її. Можливо, ви хочете покласти під неї якийсь восковий папір, інакше він прилипне до вашої стійки.

Я б ніколи не купував пресу, якщо б не планував робити тортилли масово : лише ще одна річ, щоб зайняти місце в шафі.


0

Як зробити тонкі кукурудзяні коржі

Температура води - одна з найважливіших речей і навряд чи навіть згадується. Він повинен бути середнім.

Більш тонке тісто можна досягти, додавши дотиків теплої води. Чим тілесніше тісто, майже не липке, тим тонше ви можете їх отримати. Більшість людей використовує Maza Harina. Я використовую Masteca flour.

Не турбуйтеся з пресою. Скористайтеся порадою, наведеною вище: два поліетиленові пакети (галон). Сформуйте тісто спочатку в розмір м'яча для гольфу. Викладіть кругле тісто на поліетиленовий пакет і притисніть його пальцями до круглої форми з гребенем по краю.

Зверху покладіть інший поліетиленовий пакет, щоб тісто було між двома пакетами.

Отримайте камінь для піци, повзунок для піци або книгу. Натиснути; фунт виходить із центру.

Тим часом я використовую дві каструлі, які нагріваються до середнього / високого рівня. Підніміть книгу (чи що завгодно) і перевірте коржі. Повинно бути красивим і круглим.

Зніміть верхній поліетиленовий пакет, візьміть інший, коли тортила, як і раніше приклеєна до нього, і засуньте тортилью в першу гарячу сковороду. Він повинен відшаровуватися від пластику і лежати там. Я працюю тортилья з однієї каструлі на іншу; гортаючи сторони, так що обидва будуть зроблені. Потім я перевертаю її назад на першу сторону в першій сковороді. Через мить тупніть на тортилью. Його центр повинен трохи піднятися, піднятися вгору. Це робиться.

Нічого подібного до того, що ви купуєте в магазині.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.