Чи можу я відремонтувати пиріг, який почав просочуватися?


7

У мене є бляшанка для пирога (тип спущеного фальшивого дна), яка, хоч і здається, що дно досить добре підходить, але почала просочуватися, коли я наливаю в неї суміш для пирога.

Чи можу я щось зробити, щоб врятувати олово і запобігти його просоченню, або я повинен просто поповнити його і отримати нову?


3
Зачекайте ... у вас була сковорода з формою пружини, яка, коли нова, не просочилася? Я завжди використовую мій поверх сковороди для аркушів, щоб ловити крапельки. (Каструля з простирадлом знаходиться на нижній стійці духовки, тому вона не торкається каструлі та не проводить тепло)
Джо,

Серйозно. Я не знав, що каструлі пружинної форми повинні бути герметичними. Мені доводиться обробляти каструлі сирників у фользі, коли я запікаю їх на водяній бані. Де ви купуєте свої весняні форми? Мені доведеться почати шопінг там.
Роберт Картенто

він завжди просочувався трохи, кілька крапель, але останнім часом його почали просочуватися набагато більше, як 1/4 моєї сирної суміші вийшла минулого разу.
Сем Холдер

Відповіді:


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.