Усунення неполадок Піч для приготування барбекю


2

Мені важко відмовитися від використання часу приготування їжі та внутрішньої температури як метрики, що стосується приготування мангалу, особливо при використанні духовки.

Наприклад, зараз я випікаю реберні ребра, загорнуті у фольгу. Цей рецепт вимагає 3 1 / 2-4 години при 275 градусах. Однак ребра досягли внутрішньої температури 200+ градусів лише через 2 години.

Я вийняв ребра і перевірив на готовість, але знайшов м'ясо, зварене добре, але жувальне. Після того, як вони протягом 15 хвилин сиділи (загорнуті) на прилавок, ребра повернулися в духовку при температурі 225, що залишився.

Якби питання полягало в тому, що мені потрібно готувати їх нижче і довше, я б із цим все добре, але це не так. Люди досягають чудових результатів, використовуючи різні часи, температури та рецепти. Це, безумовно, проблема з технікою.

Моє запитання таке - це внутрішня температура 200+, через 2 години, не надмірна?

Відповіді:


2

Температура, яку ви читаєте, сильно хибна. Ні в якому разі читання вашого зонда не буде сильно упереджене близькістю до кісток та відносною тонкістю м'яса.

Незалежно від усього цього, мангал робиться, коли це робиться. При приготуванні м'яса, сполучну тканину якого потрібно розбити, кінцева температура буде значно перевищувати рівень безпеки харчових продуктів. Вам потрібно вивчити інші показники, щоб оцінити, чи готові ваші ребра до споживання чи ні. Чи м’ясо відтягується назад від кінців кісток? Зазвичай чверть-півдюйм - це хороший знак. Чи стійка легко згинається, коли піднімає її з середини (за допомогою пари щипців)? Чи зонд ковзає з м'яса легко і легко? Якщо ви перетягуєте одну з кісток, чи вона з м'яса ніколи не відклеюється? Це те, що вам слід шукати.

TLDR: температура температури ребер дико неточна, і ви не повинні цього робити. Використовуйте тактильні та візуальні підказки, щоб визначити, чи готуєте ви.


0

Температура не є хорошим показником готовності будь-якого м’яса, у якого багато сполучної тканини. Жорстке м'ясо жорстке, тому що є багато сполучної тканини для передачі сили, що надається м'язом, на кістки. Сполучна тканина руйнується при наявності тепла і вологи з часом. Коли ви готуєте реберні або яловичі гомілки або будь-який інший жорсткий поріз м'яса, температура внутрішніх приміщень досягне температури духовки відносно швидко - це добре, вам потрібно проникнути тепло, щоб зруйнувати сполучну тканину - так вимірюючи внутрішня температура безглузда.

Вимірювання внутрішньої температури - це шлях, коли ви смажите м'ясо і шукаєте певну температуру чи температуру безпеки.

Існують різні способи сказати, чи зроблені ваші ребра, ви можете приклеїти в них шпажку або виделку, ви можете скористатися тестом хитання або тестом на згин (кількість гнучкості, яку ви отримаєте, є показником того, наскільки вони ніжні). Або ви можете просто довіритись часу - 4 годин на 250F повинно вистачити на будь-які ребра. Просто пам’ятайте, що вони стануть більш ніжними після відпочинку на кілька хвилин з духовки. Зробіть кілька стелажів, і ви отримаєте уявлення про те, коли вони будуть зроблені лише на дотик.

Особисто мені подобається готувати свої ребра в голландській духовці, а не з фольги, оскільки я бачу ребра і пропоную їх, як мені подобається, не турбуючись про фольгу.


Це була правильна відповідь, і дякую за підтвердження. М'ясо досягло внутрішньої температури, яку готували, але це робило це швидше, ніж сполучна тканина, необхідна для достатнього руйнування для споживання. Відтепер я приділяю більше уваги текстурі, ніж внутрішній термометр зчитування. Я повертаю барбекю на час, що залишився час приготування за рецептом, в результаті виходять одні з найкращих ребер, які я коли-небудь їв.
HairyScary

Я радий, що моя публікація була вам корисною. Тепер я хочу ребер!
GdD
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.