Як вживати лимонну або іншу фруктову кислоту в Брігайдіро без сиру?


4

Тут, у Бразилії, прийнято робити бригадиру різноманітних смаків. Основний рецепт - це підсолоджене згущене молоко і масло, зварені до прилипання на сковороду.

Відомо, що коли кислий фруктовий сік контактує з молоком, він згортається. У цьому проблема.

Як можна приготувати 395 г підсолодженого згущеного молока + 15 г вершкового масла + 25 мл лимонного соку (або будь-якого іншого кислого фруктового соку) без його згущення?

PS: Я не хочу використовувати есенції чи що-небудь із штучним ароматом лимона.


1
Екстракт лимона, виготовлений із справжнього лимона, має бути досить легко, зокрема олії, витягнутої з цедри. Ти теж цього не хочеш? І ... ви хочете, щоб він мав смак лимонної цедри або лимонного соку? Цедра лимона надає власний аромат лимона людям частіше, як у десертах; лимонний сік має деякий цитрусовий аромат, але він здебільшого кислий.
Каскабель

1
Екстракт може мене задовольнити. Використовуйте лише листя цедри лише легкий лимонний аромат, і перебільшене використання мене турбує, мені не подобається текстура натертої цедри.
Suhany

1
Лимонний сік збиватиме звичайне молоко, але підсолоджене згущене молоко не повинно згущуватися. Пиріг з ключових лайма використовує 150 мл соку лайма на 1 банку підсолодженого згущеного молока і не згортається.
Деббі М.

Ого. У мене завжди сирники, особливо коли я беруся готувати.
Suhany

Відповіді:


6

Як хтось зазначав, ключовий пиріг з вапна (або "torta de limão com merengue", як ми це знаємо) не повинен згортатися, але це різний тип тепла, про який ми говоримо, тому потерпіть зі мною деякий час.

Кілька порад:

1) Додайте менше кісточки в кінці варіння. Якщо ви додаєте все разом, то ефірні олії випаровуються під час варіння, і ви втрачаєте аромат; 2) Якщо ви хочете вживати сік, зробіть біле бригадиро і додайте сік лайма (наш "limão taiti" насправді називається вапном) після варіння, щоб він не згущувався і зберігав аромат.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.