Як зробити заварний крем (рояль), який встановлюється твердо на плиті?


4

Я вперше намагався зробити роялі з консом, оскільки зрозумів, що вже маю запасні жовтки. Виконуючи рецепт заварного крему взагалі, який сказав, що можна використовувати стільки 4 жовтків на чашку заварного крему, щоб зробити його «твердішим», я використав 7 жовтків, які мені залишилися з 1,5 склянками молока - точніше, 125 г жовтка 375 г молока, трохи солі, перцю, цибулі-зелені.

Я поклав це в миску над каструлею з киплячою водою і повільно збив, але суміш ніколи не здавалася значно густішою, поки не почала згортатися. (Я спробував це врятувати, негайно скинувши суміш на сковороду і максимально витрусивши сирну масу, що може бути досить добре для нарізки в суп, але я не можу сказати, поки це застудиться.)

Чи існує метод, який слід закінчити твердим, нарізаним заварним кремом подвійним кип'ятінням на плиті? Для цього я б не мав потреби розпалювати піч. У мене також є доступ до термометра, який швидко читається, якщо зупинка в заданому діапазоні температур дасть мені належний результат.

Відповіді:


5

Заварний крем-рояль під час готування не перемішується, це точно призводить до того, що у вас був ефект яєчного яйця. Це принципово відрізняється від стандартного процесу заварного крему, який ви, мабуть, знайомий.

(Попередньо підігрітий) крем змішується з яйцем та / або жовтками, потім кладеться в посудину, в якій він повинен бути приготований.

Його можна готувати над ледь киплячою водою або в духовці в барі при 90 ° C. Ви просто даєте йому достатньо часу для затвердіння, що може бути десь від півгодини до майже години, залежно від товщини. Готування в духовці, як правило, займе трохи більше часу, ніж на плиті.

Перед розгортанням та різанням дайте повністю охолонути.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.