Як приготувати солодкий перець, поки вони не будуть дуже ніжними, але не розбиті?


8

У ресторані я мав блюдо з каррі, не пам'ятаю назви страви, але це було щось у лініях "вегетаріанського перцю каррі".

Вона складалася майже повністю з слабо розрізаних (3 см штук) болгарського перцю різного кольору, в соусі каррі (кокосове молоко + спеції).

Нічого особливого в блюді, крім ніжності перцю. Вони були м'які так, як можна було поширювати їх на хліб, за винятком шкурок, що тримають їх разом. Але в каррі вони дотримувалися своєї форми.

Кожен раз, коли я готую перці протягом будь-якого тривалого періоду часу, вони відокремлюються від шкір і розплавляються в соусі (помідор / каррі).

Як можна досягти цієї м'якої текстури, не розбиваючи перці?

Це просто техніка? (наприклад, не перемішуючи або щось, можливо, час їх введення в каррі)


Якби я був, я б підсмажував їх до правильної долонності, і перемішав її перед подачею. (хоча смаки тоді не зливаються)
Joe

@Joe не могли ви смажити деякі, а також приготування інших в каррі?
thrig

@thing: звичайно, але ви можете спочатку очистити їх, на всякий випадок, якщо вони перетворяться на кашу.
Joe

У мене була інша думка - приготування деяких овочів у кислому розчині не дасть їм перетворитися на кашу так легко. Я знаю, що це дійсно для цибулі та лука. картопля ... Я не знаю про перець. ... і я підозрюю, що це не так. (томатний каррі, можливо).
Joe

@Joe, і це саме те, де ОР отримує кашу. Але моя перша думка була також "кислотою". На жаль, тут неправильно.
Stephie

Відповіді:


4

Я не впевнений, що це так робиться в ресторані, але, можливо, така структура може бути досягнута бланшированием і заморожуванням перцевих шматочків, потім підігрівати їх у мікрохвильовій печі перед додаванням їх до соусу і подачі. Бланширування забезпечить, щоб вони не мали смаку абсолютно сирого кольору, а заморожування зробило б їх "гнітючими", не руйнуючи форму завдяки розширеному приготуванню.

Я сам цього не спробував, так що ніяких гарантій.


Я схиляюся до чогось такого. Я спробую і побачу, чи можу я отримати подібні результати!
JoséNunoFerreira

3

Бланшируйте їх, помістіть їх у марлю, а потім надайте їм швидкий (5 секунд) замок у крижаній бані приблизно за 15 хвилин, перш ніж ви захочете послужити каррі. Витягніть їх і погладьте їх насухо. Перці по суті стають гарніром, який додає до страви. Ви не можете приготувати солодкий перець з самого початку в каррі, не відриваючись від шкіри і ставши кашу (або, в будь-якому іншому соусі, який готується на час). Покладіть їх назад, коли ви близькі до завершення, близько 10 - 15 хвилин. Час залежить від кількості тепла, з яким ви працюєте.

Але там є деяка позаду-кулі магія продовжується також. Вам потрібно, щоб смак, щоб проникнути соус трохи. Для цього смажте один перець над полум'ям (так само, як ви смажите будь-який інший перець), дайте йому парити в мішку, очистіть шкіру і пюре. Додати столову ложку (або дві) цього пюре до пасти каррі, щоб ви отримали аромат перцю, приготовленого в каррі весь час. Цей крок дійсно важливий, тому що це одна з солодких частин, що компенсує тепло, залежно від того, наскільки вам сподобається ваш каррі, і як довго ви готуєте пасту.

Всякий раз, коли ви змінюєте пасту, переконайтеся, що смак на сіль в кінці.

Необов'язково, тонко нарізати (вздовж) деякий цибулю і помакнути їх у крижаній ванні протягом однієї хвилини або двох, і у вас є гарна фігурна гарнір з певною цибулевою добротою, що йде разом з блюдом (і деяке інше використання крижаної ванни) ).


Це працює також на соусах на основі томатів. Ви також можете просто обсмажити солодкий перець, але це ще одна каструля, щоб дивитися, як ви близькі до завершення.
Tim Post

Чи потрібно робити що-небудь особливе для перців, крім бланширування, і готувати їх протягом 10-15 хвилин у каррі? Я не перевірив його, але я не впевнений, де місце, де вони йдуть від фірми, ідеальна м'якість або каша ... повинні спробувати! Ви заморожуєте їх або щось подібне до @ user48147?
JoséNunoFerreira
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.