Що це за зелений торт з пластиковою текстурою y, знайдений в азіатському магазині?


8

Під час покупок у місцевому азіатському магазині я знайшов кумедний зелений торт, який виглядав цікаво, тому я купив шматок. Це виглядає приблизно так:

введіть тут опис зображення

Я виявив, що вона має дуже дивну текстуру (як це видно в цьому відео ). Хтось може допомогти його визначити? Магазин рекламував себе як "тайський", хоча я не переконаний, що це насправді нічого не означає, оскільки я живу в Німеччині.


Не маючи уявлення про те, як це смакує, я міг би лише розмірковувати, але два традиційні азіатські торти, які часто бувають зеленими, були б зроблені з бобів Манга, зеленого чаю. Місячний торт також, але це зазвичай заповнене. Також просто незвично просто використовувати важкі харчові барвники.
dlb

Це дуже схоже на якийсь розпарений хліб / пиріг, приготований з липким рисовим борошном, але я не знаю нічого конкретного. Такі речі, як правило, набагато м'якші та еластичніші, тоді з часом стає складніше і крихкіше. Чи може бути пластикова текстура, яку ви згадали у чаті?
Каскабель

Відповіді:Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.