Який традиційний супровід Duck Confit?


3

У мене є кілька качиних ніг, які я заздалегідь на цьому тижні змусив признатись. Я думаю про те, щоб сьогодні подати їм пармезан Дофіноаз та трохи квасолі з саду. Мені все ж було цікаво, яким буде традиційний супровід качки-конфіт?

Відповіді:


4

На південному заході Франції ми подаємо конфіти з "pommes sarladaises", які є більш-менш фрі, приготованими з качиного жиру на сковороді. Є також часник і петрушка.

Ви можете використовувати confit і в "cassoulet". Це щось на зразок чилі кон-карне з білою квасолею замість червоної, цибулею, морквою, помідором, часником (та багато інших секретів, які змінюються від дому до дому).

EDIT: Варіант "pommes de terre sarladaises" включає гриби, зокрема "cèpes" ( Boletus edulis ) разом з картоплею.


Я побачив у вікіпедії, що пам’яті de terre à la sarladaise - це традиційний супровід, але ніколи не був у Франції, я не міг бути впевнений. Добре, щоб це підтвердив фактичний француз.
hobodave

1

Фіолетова капуста.

Я обсмажую його з цибулею, бальзаміком і чимось підсолодити. (Кленовий сироп, мед, варення з червоної смородини). Ходить чудово з качкою.

також розглянути цибулевий мармелад.


1

Коли я їв його на південному заході Франції, це майже завжди з картоплею з відвареною картоплею, «підрум’яненою», струшуючи в сковороду з кришкою трохи подрібненого часнику, потім обсмажуючи в духовці в качиному жирі з жерсті і подаючи з французькою квасоля.

Тож я б сказав, що ви не мільйон миль від нього, тим більше, що в інші часи були із дуфінозом.


1

Доповненням качки є яблучний соус, або шавлія і цибуля.


0

Качка, звичайно, має традиційне (хоча, мабуть, і не основне) місце в європейській кухні, для якого існує безліч різних способів її розрізнення. Однак, якщо ви любитель китайської кухні, настійно рекомендую спробувати сливовий соус як супровід. Це традиційний і поширений спосіб подачі (хрусткої) качки в китайському стилі - не в останню чергу на виїзді! Якщо ви відчуваєте себе сміливим, ви можете навіть спробувати зробити його самостійно .

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.