Коли найкращий час купити подяку індички?


3

Я знаю, що це стосується покупки, а не приготування їжі, але збирання інгредієнтів - це перший крок, і саме зараз це найбільше хвилює мене.

Я буду готувати птаху подяки цього року, завдяки графіку роботи моєї дружини. Я знаю, що в минулому у неї виникали проблеми з тим, як потрапити до магазину після того, як весь вибір підібраний, і у нього виникли проблеми з пошуком лівої сторони потрібного розміру.

Заманливо це зробити - просто піти придбати його зараз і вклеїти його в морозилку, але цього рано я б переживав, щоб він промерзнув протягом місяця.

Тож коли найкращий час піти забрати індичку?


Якщо у вас поруч є господарства, поцікавтеся. Ви замовте птаха заздалегідь (щоб вони мали відсічку, коли вони виділили всіх птахів). Єдина проблема полягає в тому, що проблеми "правильного розміру" - ви не знаєте, який саме розмір ви в кінцевому підсумку отримаєте. (Я думаю, що мій вітчим намагався отримати індичку в 20 фунтів. Оскільки він був одним із останніх, хто взяв, це індичка 28 фунтів. На щастя, він курив її, так як я не впевнений, чи буде це «ве поміщається в піч).
Джо

@Joe - У цьому році нас буде лише 4, але ми всі серйозні любителі індичок, і з нетерпінням чекаємо залишків, тому я не думаю, що це можливо отримати "занадто великі". Ну ... це повинні вписуватися в морозильній камері і холодильнику я думаю ...
TED

1
Є кілька дуже вагомих причин придбати заморожену індичку на День подяки. За словами Альтона Брауна, "Оскільки замерзла птах настільки ж гнучка, як і куля для боулінгу, вона не синить на шляху до супермаркету". Крім того, оскільки індики, як правило, заморожуються незабаром після забою, вони часто насправді «свіжіші», ніж свіжі птахи. Нарешті, заморожені індики зазвичай набагато дешевші, ніж свіжі птахи. Дивіться також: cooking.stackexchange.com/questions/51751/…
Jolenealaska

Відповіді:


4

Більшість індиків, які продаються в США на День подяки, заморожені. Для м'ясопереробників просто не представляється можливим обробити величезний колосок індиків на свято і забезпечити всіх свіжими індиками. Розраховуйте заплатити премію за свіжу індичку за заморожену.

Якщо ви купуєте заморожену індичку, з точки зору якості не має значення, чи купуєте ви індичку на місяць з Днем подяки (зараз) чи чекаєте придбати індичку пізніше. Ви в основному отримаєте той самий продукт.


Дякую. Це інформація, яку я шукав. Я здогадуюсь, я піду дістатись цього вихідного не пізніше.
ТЕД

6

Все залежить від того, що ви хочете:

  • Найкраща якість: свіжа, органічна, індичка спадщини. Замовте зараз, забирайте максимум за 1 тиждень
  • Хороша якість, прийнятна ціна: Заморожена органічна індичка. Купити зараз
  • Гарна якість, нормальна ціна: свіжа індичка. Замовте зараз, забирайте максимум за 1 тиждень
  • ОК ціна: Заморожена індичка. Купити зараз
  • Найкраща ціна: Купіть велику курку і скажіть усім, що це маленька індичка! :-)

Купуючи свіжі, зберігайте в найхолоднішій частині холодильника .


Я не знаю, чи можна сказати, що відмітним фактором є органічне - це, безумовно, пов’язано з багатьма хорошими фермами, але це не єдине. Органічна сертифікація вимагає відмітити багато коробок, і ферма може використати багато передового досвіду, не отримуючи сертифікацію, тому безалкогольна індичка з доброї ферми з хорошої ферми може бути такою ж доброю або кращою, ніж органічна з менш доброго господарства.
Каскабель

@Jefromi: вибач, забув слово "спадщина" ... ;-)
Fabby

Оновлено, бо це все дуже гарна інформація. Оскільки це буде моїм першим тріском при приготуванні одного (таким чином я, швидше за все, трохи покручую), я не думаю, що витрачати зайві кошти на птахів кращої якості було б розумним, але я сподіваюся потрапити туди одного дня .
ТЕД

3
Бічна примітка: для всіх свіжих індичок: замовити зараз, забрати пізніше ;-)
Stephie

1
+1 для того, щоб вказати, що ви можете замовити / забронювати свіжу, свіжу органіку або індичку спадщини. Я їду замерзлою, але коли-небудь, коли гроші, якщо випадуть з вух, я заплачу 50 доларів за птаху спадщини, щоб побачити, у чому різниця.
PoloHoleSet

1

Можна їсти індичку в будь-який час. Купуйте заморожені потрібні розміри вже зараз. Шукайте свіжу індичку за кілька днів до цього. Якщо ви не знайдете свіжої індички належного розміру, тоді поставте заморожений холодильник для відтавання.


1

Крім того, що вже згадували інші, я додам, що я працював до цього в холодному сховищі (на складах) у Сполучених Штатах, де вони буквально витрачали весь рік, додаючи інвентар заморожених індичат, просто для підготовки до Дня подяки. Переважна більшість індиків заморожені, і ті не просто магічно обробляються протягом тижнів, що наближаються до сезону; на створення цього інвентаря потрібно весь рік.

З цієї причини і на додаток до того, що вже було зазначено, коли ви купуєте, це набагато більше зручності для вас, коли ви купуєте заморожену індичку. Якщо ви хочете свіжу індичку, вам, звичайно, слід попередньо замовити та забрати не раніше ніж за кілька днів до того, як ви плануєте її приготувати.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.