Як вчасно бланшувати картоплю для заморозки


3

Я читав численні статті про процедуру очищення, бланшування, а потім мішечок і зберігання картоплі у морозилці. Процедура передбачає, щоб довести до кипіння велику каструлю з водою, ніж покласти в картоплю і бланшувати 3-5 хвилин. Звичайно, при падінні картоплі температура горщика знижується. Отже, ви починаєте свій 3-5-хвилинний таймер для бланшування після того, як горщик з картоплею знову почне кипіти, або ви починаєте тримати 3-5 хвилин, як тільки кладете картоплю?

Відповіді:


2

Якщо температура знижується, ви робите це неправильно. Вся суть бланшування - підняти температуру овочів дуже швидко. Це означає

  • наріжте овочі маленькими
  • використовуйте дуже великий горщик
  • бланшувати невеликими порціями

Співвідношення 1:10 є типовим, тому якщо ви використовуєте 5-літрову каструлю, можна бланшувати порціями по 500 г. Покладіть свої овочі в ситечко. Занурте ситечко у воду (яка повинна бути при закипанні), негайно запускайте годинник (для повного кипіння води потрібно лише кілька секунд), і по готовності занурте в крижану воду, щоб негайно припинити готувати їжу.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.