Чи мають стійки для дротяної печі та стійки для печей на твердій плиті різні функції?


8

У Південній Африці вітчизняні печі мають провідні стійки і тверді стелажі. Чи має кожен тип певну функцію або що-небудь можна приготувати на будь-якому з цих типів?


Внутрішній куди? Чи можете ви надати посилання на таку картину печі?
Jolenealaska

3
Я не знаю нічого, крім дротових стійок.
Catija

@Catiha для декількох печей ви можете отримати повний щит випічки листи з отворами навколо спини і сторони для повітряного потоку, але в іншому випадку повністю плоским. Подібні полиці використовуються в печі Aga для зменшення тепла в секції печі для випікання.
Chris H

Південна Африка. Це AEG / Electrolux B1100-5. Керівництво направляє дротяну стійку "для посуду, тортів, смажених і смажених продуктів". Суцільну пластину вони називають "лотком для випічки" для "для тортів і печива". Чи не було б твердої стійки більш рівномірним / кращим приготуванням дна майже всього?
Joy

1
Ні, міцна стійка не дасть змогу повітря циркулювати належним чином.
Catija

Відповіді:


16

Це звучить, як ви могли б говорити про печі європейського стилю, яка, як правило, має 2 типи вставок, дротових полиць і твердих лотків. Дротові полиці використовуються, коли ви хочете приготувати щось самодостатнє, як запіканка, тарілка для випічки, лист печива тощо.

Лотки зазвичай поставляються зі знімною стійкою для дроту і використовуються, коли ви випікаєте або приготуєте на грилі (у США це називається "розжарювання"), щось вільне, як шматочки курки, гамбургери або ковбаски. Лоток ловить будь-які краплі і утримує рідини, які в іншому випадку потрапляють на дно вашої печі і роблять дуже липкий і важко чистий безлад. Лоток прорізається в ті ж канавки, що й дротові полиці, так що ви можете поставити його на будь-якому рівні.

У США багато печей мають окремий ящик для випікання, який поставляється з лотком, це та сама концепція, за винятком того, що ви не можете використовувати лоток в духовці, оскільки розміри не відповідають.

Ось зображення типу печі, яку я маю на увазі, на нижній частині ви бачите лоток, зверху дротова полиця. enter image description here


Можливо, додати картину для порівняння США?
Pysis

У деяких районах тверді вважаються "листами для випікання, які вони роздавали з духовкою";)
rackandboneman
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.