Який найкращий спосіб швидко розморозити морозиво / сорбет?


8

Я зробив якийсь сорбет у вихідні, і зрозумів, коли ми повинні були служити, що забув вийняти його з морозильної камери, щоб розм’якшити, і так було важко гойдатися.

Який найкращий спосіб швидко довести його до придатної температури? Ми поцілили його в мікрохвильову піч, а потім зламали шпателем, але в кінцевому підсумку з грудкою текстурою, оскільки багато деталей все ще були дуже замерзлими. Будуть вдячні будь-які ідеї, щоб уникнути повторення в майбутньому.

Відповіді:


6

Найкращий спосіб? Плануйте краще. :)

Мікрохвильова піч рідко є гарним планом швидкого розморожування, як ви з’ясували. Я б запропонував поставити тару в теплу до гарячої проточної води.

Чим тепліша вода, тим швидше вона буде танути, але вона також буде танути більш нерівномірно - хоча нічого, як мікрохвильова піч. Важлива частина полягає в тому, що вода працює, і має принаймні кімнатну температуру.

Це не буде швидко, як мікрохвильова піч, але це буде швидше, ніж просто дати йому сидіти.

Редагувати

Я ніколи цього не пробував, але думаю, що фен теж може працювати добре. Це буде просто галасливіше :) Концепція така ж, просто переміщення повітря замість води.


2
Це досить поблажливо. Він знає, що краще планувати. Але це форум, на якому інші отримають користь від читання попередніх питань та відповідей. Якщо хтось забуде, що легко зробити, якщо ви розважаєтеся з друзями, вони можуть легко перевірити цей сайт, оскільки Сем додав це запитання.
Kyra

5
Ви повинні перевірити свою чутливість у дверях Кіра. Я не маю намір це поблажливо. Справа в тому, що це найкращий спосіб. Однак я забезпечив рішення і відповів на його запитання у випадку, якщо Сем допустить помилку. Я не припускав, що це було поганим питанням або що Сем якось поступався нікому. Всі ми робимо помилки. PS Ласкаво просимо в Інтернет. (Зараз це поблажливість)
hobodave

Чому проточна вода? Мені раніше не довелося розморожувати ванну, але мій інстинкт кишок говорить мені, що занурення всього контейнера у більшу ємність з гарячою водою дозволило б розморозити його більш рівномірно і майже так само швидко. Можливо, ви також можете використовувати факел - будьте обережні, щоб не підпалювати контейнер, якщо це одна з цих пластикових речей. ;)
Ааронут

@Aaronut Можливо, щоб забезпечити постійний потік гарячої води на відміну від температури води, що падає, коли вона нагріває ємність. Хоча факел звучить досить цікаво :)
Kryptic

2
@Aaronut: Наука! Якщо ви просто встановите ванну в нерухому воду, то те, що відбувається - вода, яка контактує з нею, відмовляється від нагрівання морозива, роблячи цю воду більш холодною. Ви закінчуєте невелику область справді холодної води навколо морозива. Очевидно, що це циркулює по всій воді, але лише відносно повільним термодинамічним процесом. Крім того, по мірі прогресування температура води (очевидно) знижується, і вона втрачає частину своєї амфізії . З рухомою водою ви постійно і швидко приводите свіжу гарячу воду в контакт з контейнером. Це дозволяє швидше розморожувати.
hobodave

7

Не варто. Морозиво важке. Він плавиться повільно. Натомість зосередьтесь на зачерпненні.

Отримайте найбільшу ложку, яку ви маєте, або в ідеалі, совок для морозива. Наповніть чашку окропом або настільки гарячою, як її отримає ваш кран. Занурте ложку / совок у воду. Совок. Занурити. Совок. Збийте зайву воду під час руху.

Як гаряча ложка через морозиво.


2

Ага. Я насправді завжди використовував мікрохвильову піч і ніколи насправді не мав жодних проблем. Секрет полягає в тому, щоб приклеїти його на 20-30 секунд, а потім просто піти геть і залишити його на хвилину-дві. Інтер'єр трохи відтане, при цьому закріплюючи краї.

Майте на увазі, ми тут говоримо про квартали та пінти. Бог знає, як би ви розморозили галон.


1

Якщо ви не можете отримати тепло в центрі ванни, все, що відбудеться, - це те, що ваш сорбет (або морозиво) просто розтане навколо зовні.

Чому б просто не випити ще одного чаю, насолодитися приємною компанією та стимулюючою розмовою та дозволити сорбе пом'якшити свого часу :)


Якщо тільки, на жаль, коли 32 людини всі чекають, щоб їжа була подана, а ви вже на 10 хвилин запізнюєтеся, перспектива чекати ще 25 хвилин або близько того - не все, що подобається всім.
Сем Холдер

0

Кев натякнув на відповідь - прогрійте середину діжки:

Візьміть кілька металевих столових ножів (повністю металевих, не з пластикових або дерев’яних ручок), трохи їх прогрійте (наприклад, занурте в гарячу воду, потім висушіть), а потім засуньте в блок. Це дозволяє провести через ножі в середину замерзлої маси.

(хоча, зізнаюся, я ніколи цього не робив ... я просто використовую метод Окассі , оскільки не хочу повторно заморожувати його щоразу, коли беру з нього порцію)


-1

Коли ви йдете на кухню, щоб взяти морозиво, не кажіть гостям, що ви робите. Після того, як ви виймете його, оголосіть вечерю. Таким чином, ви можете їсти вечерю, поки морозиво розморожується. Перевірте це, коли всі закінчать, тоді скажіть їм, що ви маєте десерт. Тепер ви можете дати їм морозиво.


1
хоча це може працювати з деяким передбаченням, я не знаю, що це стосується "швидкого" аспекту питання.
SourDoh
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.