Чи повинна моя курка сидіти в рідині під час смаження, чи ні?


8

Для останньої смаженої курки я використав цей рецепт , трохи модифікований. Найбільша модифікація полягала в тому, що я додав рідину в сковороду, її замаринували, але скажімо, я використав приблизно 1/2 - 1 склянки загальної суміші оцту / домашньої курятини ... достатньо, щоб вийти приблизно на півдорозі вдвічі меншою цибулею, в чавунна сковорода 12 дюймів

Прочитавши відповіді на це запитання про перевертання птаха, щоб отримати хрустку шкіру, я вирішив, що деяка кількість рідини в сковороді не буде проблемою.

Виявляється, коли я вивів птаха на відпочинок і зменшив рідину (тепер додається куряча крапелька), мене пригощали найсмачнішим соусом, який я коли-небудь мав. Це було як солодке рідке золото. Я думаю, що карамелізація цибулі протягом двох годин була основною причиною. Я точно хочу того ж результату, що підходить під силу.

Цього разу я не хочу перевертати курку, але все одно хочу хрустку шкіру, тому я збираюся дотримуватися рецепту трохи суворіше і не додавати зайвої рідини в сковороду, а просто заварювати власними соками, оскільки вони вийти. Однак я не хочу втрачати смачну карамелізовану цибулеву підливку.

Отже, моє питання: Чи цибуля все-таки карамелізуватиметься належним чином, якщо у них немає гарної кількості рідини для початку? Або я повинен змащувати сковороду або додавати невелику кількість рідини, щоб там щось було, поки курка не почне капати?

Також: Будь-які інші причини для або проти рідини в сковороді, які мені можуть бути відсутні?


Для додаткової хрусткої шкіри залиште курку непокритою на ніч або дві в холодильнику перед обсмажуванням. Сухе середовище видалить багато вологи (особливо це стосується охолоджених на воді курей ... тьфу) і дозволить жиру відштовхуватися від шкіри під час смаження. Для отримання додаткової інформації: medium.com/@mizzao/…
Ендрю Мао

Відповіді:


5

Секрет справді хрусткої шкіри має все спільне з відведенням жиру, який лежить прямо під нею. Після того, як цей жир видалився з шкіри, трохи сильне нагрівання його ідеально розчавить. Якщо я створюю смажену курку, я зазвичай виймаю її з упаковки і даю їй сидіти непокритим у холодильнику хоча б на ніч, довше, якщо у мене є час. Тоді я запускаю курятину з низьким вмістом жиру, вам потрібно приготувати її як мінімум 178F (80C), щоб видалити найбільше жиру. Після того, як жир вийде, який буде змінюватися залежно від температури, з якої ви запускаєте курку, ви затягуєте температуру до діапазону від 450 до 500F і регулярно збиваєте.

Щоб максимізувати шкіру, яка буде хрусткою, ви хочете переконатися, що ваша курка не сидить всередині жиру, поки вона вариться. Я, як правило, використовую вставний стелаж, щоб курка залишалася вище жиру, але цього не потрібно. Другий компонент для хрусткої шкіри - це приготування курятини в непокритому вигляді.


4
Я також вважаю, що засолення шкіри теж допоможе.
NBenatar

@NBenetar Погодився
sarge_smith

1
Це допомагає, оскільки воно виводить вологу. Вода перешкоджає реакції Майллара. Крім того, я погоджуюсь з sarge_smith: використовуйте стелаж на своїй сковороді. Якщо у вас немає такого, немає проблем; покладіть курку голою на стійку у вашій духовці над сковорідкою.

4
Ви можете орієнтуватися на використання стелажа, якщо у вас його немає, сідаючи курку на овочі, які піднімають її з дна каструлі. Не забудьте залишити місце між овочами, щоб жир стікав.
Марта Ф.

1

У вас є правильна ідея, як випустити рідину для отримання більш чіткої шкіри. Сухий крок у вашому рецепті також буде критичним. Трохи олії або масла під вашими овочами допоможуть уберегти цибулю від прилипання до сковороди.

Будь-яка рідина, яку ви додасте, спричинить пар, який, як правило, пом'якшить шкіру у вашої птиці.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.