Чи змінюється час смаження в обробці каноли замість скорочення?


2

Я мав пучок canola oil та не захотів вийти та купую деяке скорочення для нового рецепту я знайшов для beignets. Рецепт покликаний нагрівати 3-дюйми скорочення до 370F щоб смажити їх таким чином я зробив той же самий з canola.

Час смаження мав бути 3 хвилини, але перші кілька, які я спробував, були занадто тістими. Наступні кілька я зробив за 4 хвилини і, знову ж, занадто тесто. Навіть у 5 хвилинах внутрішня була надто мокра. Їх потрібно подавати гарячим, щоб дозволити їм сидіти довго - це не варіант.

Я тримав термометр у горщику і підтримував, що 370F темп дуже добре. Крім тістого, щоб вологий всередині, вони пихали красиво і мали гарний смак.

Так чи є щось, чого я не знаю?


2
Ви впевнені, що зробили їх так само, як рекомендується в рецепті? Це моє перше припущення, що пішло не так.
Catija

@Catija Це закликало до скидання "розміру чайної ложки" долину в нафту. Це є можливе шахта трохи більша причина pastry була досить gooey. Я знаю, що рецепти вимагають прокатки тіста, але це не одна з них.
Rob

1
ОК, наслідки, чайна ложка, як у мірній ложці або столових приладах, з якими ви розводите чай? Вони взагалі не збігаються.
Catija

@Catija Це хороше питання, на яке я не маю відповіді, але вимірювання чайної ложки зробить жахливо маленький beignet.
Rob

Відповіді:


4

Тип жиру, який ви використовуєте, не впливає на час приготування, якщо ви використовуєте жир з димом, який ви бажаєте приготувати. Є відповідне питання на сайті про жири для глибокого смаження, що говорить про властивості різних жирів. Канола абсолютно гарна для використання замість crisco або деякого іншого укорочення.

Мені здається, що ви мали жир саме там, де ви повинні були бути, я думаю, що пішло не так, як ваше тісто. З того, що ви описуєте це звучить, як ви, можливо, було це занадто вологим. Вологість важлива в тісті, оскільки це перетворення води в пару, що дає вам затягування, але занадто багато вологи означає, що ви наситите її. Спробуйте згущувати тісто.


Я думаю, що я переконаю себе, що я зробила бігетів занадто великими. Я також дізнався, що мій рецепт був для "швидкого" beignet. Там не було дріжджів або час підйому, так що мої очікування були різними.
Rob

Загальновідомо, що глибоке нежирне смажене жир має більшу потужність підсмажування ... так що, можливо, менш термостабільний жир (канола проти укорочення) швидше досягне необхідного стану "непристосуваності"?
rackandboneman
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.