Бургер без пирога?


7

Тож я замовив гамбургер у новому ресторані, і вони принесли мені бургер, але без пиріжка, з двома скибочками квадратного саляму.

Коли я запитав їх, де паштет, вони сказали, що я повинен був попросити їх викласти його конкретно, інакше за замовчуванням - це просто салямі.

Оскільки гамбургери - це не те, що я їмо весь час, і не багато ресторанів мають його навколо свого місця / країни, мені було цікаво, чи це навіть річ? Чи правда, що пиріг необов’язковий у бургері?


3
Навіть якщо це так - якщо ви відчуваєте, що вони намагаються бути розумними за ваш рахунок, не йдіть туди більше.
rackandboneman

1
Як воно насправді викликалось у меню? Де ти? Існує багато видів гамбургерів.
Catija

5
Знову: де ти? Це відчувається як дуже специфічна для місцевості річ.
Даніель Гриском

2
Якщо ви перебуваєте в немовній мовній зоні, або якщо це новий ресторан, яким керують люди, які не є носієм англійської мови, можливо, що "гамбургер" був найкращим, що можна було описати. (або не знаючи кращого слова, наприклад, «бутерброд», або мислення «шинка» - це посилання на свининний продукт) Також, ймовірно, не знаючи, що це «сендвіч з гамбургерів», оскільки гамбургери можна подавати без рулету (хоча, як передбачається, бути сендвіч в США)
Джо

2
Ви можете знайти посилання на ресторан? Було б цікаво побачити це в меню.
Калеб

Відповіді:


7

Якщо ви замовляєте бургер, він обов'язково повинен вийти з пиріжком, складеним з яловичого фаршу. У деяких випадках гамбургер може бути виготовлений з курки, індички, зубра тощо. Але в такому випадку зазвичай визначається тип м'яса. Що стосується яловичини, то тип м'яса, як правило, опускається з деталей, і припускається, що паштет буде яловичим. Ось картинка того, що ви можете розраховувати отримати, якщо замовите «бургер» в Америці.

Гамбургер

Я ніколи не чув про бургер, який поставляється з квадратиками салямі замість якогось молотого пиріжка. Можливо, є м’ясний бургер, але не салямі. Мені здається, те, що вам служили, найкраще вважати «сандвієм із салямі».

введіть тут опис зображення


2

Стаття з wikipedia, яку ви пов’язували, описує "бутерброд, що складається з одного або декількох варених пиріжків з меленого м'яса, як правило, яловичини, поміщених всередину нарізаного булочки або булочки". прямо на початку.

Якщо не застосовуються регіональні відмінності, якщо є визначення страви, яке є безперечним, щоб бути публічно задокументовано таким чином, можна припустити, що обов'язок ресторану чітко розповісти вам про їх різну інтерпретацію (в меню або розповівши вам при замовленні).


Це редактор запропонував включити посилання на статтю Wiki. Тим не менш, хороший момент щодо визначення статті wiki. +1.
sushil
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.