Трубочки збиті вершки глазур проти вершкового масла


6

Я шукаю , щоб спробувати труб збиті вершки глазур, а Buttercream - які основні відмінності вантажно відчуття до нього, різні поради по використанню, будь-які хитрощі або підводні камені , я повинен бути в курсі? Я ніколи раніше не робив збивання вершковою глазур'ю, але це просили. Я звик до жорсткого жировика, і хотів би знати порівняння поводження з ним, коли прокладає його.


О, і я не можу використовувати порошок безе - алергія на яйця.
користувач53461


Власне, я шукав деякі відмінності в трубопроводах - відчуваю це, поради, будь-які хитрощі або підводні камені, які я повинен знати, а не просто як стабілізувати обмерзання, хоча ця інформація теж корисна ..
user53461

Я бачу. Це вже інше питання.
Джошуа Енгель

Відповіді:


4

Ви можете спробувати додати трубопровідний гель, наприклад, той, який знайдено тут , який не містить яєць та молочних продуктів.

Крім того, чим холодніше ви тримаєте глазур зі збитими вершками, тим краще вона буде тримати свою форму. Ви можете охолодити глазур до того, як безпосередньо перед подачею це допоможе.


3

Основна помилка для збитих вершків полягає в тому, що її потрібно зберігати холодно. Ваші руки нагріватимуть крем у мішку, внаслідок чого він втрачає об'єм і трубочки.

Стабілізація збитих вершків допоможе. Див. ( Регулювання збитого вершків, щоб довше тримати форму? ) Але в основному потрібно зберігати його в прохолоді:

  • Часті відпочинки, поклавши пакетик в холодильник

  • Заправляйте часто

  • Зберігайте додаткові засоби в холодильнику

  • Не дозволяйте кімнаті занадто тепло
  • Охолодити результат негайно.

Я б запропонував поєднувати відповіді та зберігати ті частини, які, на вашу думку, є актуальними. Ви також можете перекласти свою відповідь про стабілізацію на інше питання та посилання на неї.
Каскабель

Відповіді вже є адекватними, тому я просто змінив свою відповідь на посилання на це питання.
Джошуа Енгель

Гм, я не бачу жодного з альтернативних стабілізаторів (крім вершкового сиру), згаданих там, тож ви все одно можете щось додати!
Каскабель

1
Я зрозумів, що коли я пішов видалити іншу відповідь, то дійсно повторно опублікував цю відповідь на інше питання. Дякую за твою допомогу.
Джошуа Енгель
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.