Замінники порошку чилі


8

У мене виникають проблеми з перетворенням рецептів чилі, я вважаю, що я використовую щось інше, ніж звичайний порошок чилі. Завдяки просто чудовій місцевій крамниці спецій, у нас є кілька різних видів чилі-пластівців. Ми вже дізналися, що подрібнювати їх та замінювати порошок 1: 2 ("$ @ $ ^ @ ow, передай молоко") невірно. Яке співвідношення та сусідство ми повинні вивчати для цієї заміни?

Відповіді:


8

Порошок чилі, як правило, являє собою суміш мелених чилі та інших спецій (а може навіть і трав).

Я б поїхав із сумішшю:

  • паприка (копчена, якщо ви можете її знайти)
  • кайєнна
  • кмин
  • орегано
  • часниковий порошок

Ви також можете спробувати змішати цибульний порошок, інші порошки чилі та чорний перець. Деякі попередньо змішані суміші також включають сіль. Якщо у вас є доступ до інших висушених порошків чилі, ви можете розглянути можливість використання анчо або нових мексико-хілі для 'темного' порошку чилі, на відміну від більш червоного порошку, який ви отримаєте від кайєни. (але більше доступна кайєнна)

Шукайте рецепти в Інтернеті - там ви знайдете безліч варіантів.


1
Набагато краще використовувати мексиканський орегано, а не традиційний середземноморський орегано. Дивіться інформацію про різницю у thekitchn.com/thekitchn/… .
ThinkingCook

Так ось чому «чилі порошок» ніколи не пряні!
Арафангіон

@Arafangion: Це залежить - ви можете отримати порошки на основі різних мелених чилей, а деякі - гарячіші за інші. Але так, загалом йдеться про аромат, тому це не просто нагрівання, як пластівці червоного перцю.
Каскабель

2
Я не знаю, наскільки це ймовірно, але ви, можливо, зможете знайти цілі сушені перці і подрібнити їх самі, щоб отримати ще трохи гарного аромату.
Каскабель

Я вважаю, що я бачив порошок анчоуса у Target. @Jefromi, Whole Foods (в ​​Луїзіані) в минулому були цілі висушені чилі, хоча я їх давно не бачив.
rcollyer

2

Коріандр, кінза та шавлія є більш готовими для хорошого порошку чилі. Нанамі-тогараші - це азіатський порошок чилі з цитрусовим ароматом лайма [шкірка?]. Крім того, не бійтеся отримати там синушну пікантну користь з трохи імбиру, гірчиці або куркуми (лише щіпка або вона може наблизитися до каррі).

Можливо, ви також хочете отримати джерело чілів, які ви використовуєте. Ви можете виявити, що отримання сушеного цинієного циніну (гострого перцю з азіатської кулінарії) та сушеного болгарського перцю, а також подрібнення їх за допомогою ступки та маточки - хороший спосіб пограти зі спектром спецій у вашому порошку.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.