Як довго ви можете зберігати бекон (від м'ясника) в холодильнику?


8

Я купив копчений бекон у місцевого м'ясника і хочу знати, як довго я можу зберігати це бекон в холодильнику. Це натуральний продукт, в якому немає консервантів, окрім процесу, за допомогою якого його вилікували, тому немає нітратів і т. Д. Я забув попросити м'ясника, думаючи, що він піде раніше, ніж це стане проблемою.


1
Куріння бекону вважається приправою. Не ліки. У куріння бекону немає справжнього лікування. За книгу Charcuterie, якою я володію.

Відповіді:


6

Більшість отвержденних продуктів триває 7-10 днів у холодильнику, хоча ви, швидше за все, побачите, що якість знизиться до цього приблизно в три-чотири дні. Також можна заморозити бекон на два місяці і відтанути для використання, щоб продовжити термін зберігання.


3
Коли я заморожую бекон, я загортаю кожне навколо себе. Таким чином я можу вийняти стільки сала, скільки мені потрібно. Я також готував його прямо із замороженого успіху.
Манако

2
Не всі бекон виліковують - частина просто копчена. Я вважаю, що це
Каскабель

1
Куріння @jefromi - це своєрідний тип збереження. Залежно від вашої місцевості, закон може вимагати достатнього для збереження чи ні. Так чи інакше, всі протеїни з контрольованою температурою зберігатимуться протягом десяти днів у холодильному режимі, незалежно від їх затвердженого / незатвердженого стану. Оскільки ОП вказав місцевий магазин, відповідь така ж правильна, наскільки я можу зробити це без додаткової інформації.
sarge_smith

1
@sarge_smith: Дякую за пояснення! Я бачив бекон у магазинах, де явно написано "незачищений", тому додаткова інформація корисна.
Каскабель

Навіть бекон, який продається як не очищений, технічно «виліковується». Перевірте список інгредієнтів, ви знайдете селеру, яка має високу кількість нітритів. Дивіться: meatmythcrushers.com/myths/… . Так чи інакше бекон виліковується. Ніяких нітратів, і це просто копчений свинячий живіт.
moscafj
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.