Безглютенові заміни, щоб покрити чим-небудь перед обжарюванням, щоб отримати скоринку


7

Рецепт вимагає покрити цибулини фенхелю в борошні, перш ніж обсмажувати їх, імовірно, щоб отримати трохи скоринки. Чи є щось, що я міг би покрити ними, що не містить глютен?

Відповіді:


9

Рисове борошно для цього має добре працювати; на ній утворюються дуже хрусткі скоринки.


Чи не містить рисова мука глютен?
Кармі

4
Ні. Райс зазвичай вважався гарною альтернативою безглютенової сировини. Коричневий рис містить щось на кшталт 0,02 глютену, тому деякі люди з високою нетерпимістю можуть мати лише білий колір. Я наголошую, що це рідко.
нуну

1
@nunu: дякую за виправлення. Здається, я дізнаюся щось нове кожні кілька годин, і щодня навчусь чомусь неправильному.
Кармі

8

Мені подобаються горіхи, які дрібно нарізаються, схожі на хлібні крихти. Мигдальне борошно, можливо, також спрацює.


7

Востаннє, коли я робив «паніровану» курку, у мене було трохи запасних сочевиць, і я вирішив пульсувати їх у кухонному комбайні та спробувати їх вживати (не зовсім до тонкого порошку, але ближчого до цілого). Результат був смачним, трохи горіховим присмаком та чудовою хрусткою.


+1 для прохолодної ідеї побитого шляху. Чи вважала дружина овочем? ;)
йоссар

@yossarian - HA! Я не думав просити, але я думаю, що вона зробила :), і це, мабуть, було дуже добре, тому що вона попросила мене зробити це знову на наступному тижні!
stephennmcdonald

Це звучить смачно! Чи були сочевиці вареними чи сирими, коли ви їх пульсували?
Доррен

Вони були ще сирими - саме тому я вирішив звести їх до розміру, максимально близького до порошку, як я міг, не будучи фактичним порошком для повного введення (хоча я підозрюю, що порошок спрацював би так само добре, можливо, просто трохи менше хрускіт)
stephennmcdonald

3

Я б розглядав можливість використання картопляного борошна. Він надає покриттю на зразок зовнішньої сторони чіпа (фрі).


3
А для тих випадків, коли ви замінюєте панірувальні сухарі замість борошна, ви можете подрібнити картопляні чіпси (але використовувати більш товсті нарізані, як нарізані брижі)
Joe

3

Крупи, що означає крупнозернисту кукурудзу. Спробуйте також маса , яка є дуже дрібно меленою кукурудзою. Ви можете знайти маса в мексиканських продуктових магазинах.


2

Власне, я зазвичай вживаю в домашніх умовах нутне борошно. Він, як правило, має нейтральний аромат і надає моєму пакору приємне коричневе пальто.


2

Я б використовував кукурудзяний крохмаль. Це глютен, і я використовую його як частину (хоча і не всі) мого смаженого курячого покриття для додаткової хрусткості.

Мигдальна страва - ще одна альтернатива.


1

Бобове борошно, як правило, з сочевиці - дуже хороша глютенова заміна для багатьох речей (крім випічки). Це дуже популярно в багатьох індійських стравах.


0

@Nick правильно. Грамове борошно (перемелене з нуту) широко використовується для «розчавлення» зі смаженими стравами. У нього є власний смак, який хоч і смачний, але не обов'язково поєднується з усім . Але це, безумовно, варто спробувати.

Це також дуже хороша альтернатива косметиці для скрабу для обличчя.

Деякі посилання:

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.