Яке борошно потрібно для штруделя / філе?


9

В Угорщині продають «rétesliszt», штрудель-борошно. Що полегшує штрудель? Це вищий глютен? Нижній? М’якше? Важче? Яка мука в типовому (США) супермаркеті найближча до rétesliszt?

З досвіду я знаю, що для виготовлення тіста з штруделі я висмоктую універсальне борошно, і тому я зазвичай просто купую заморожені філо (філо) речі, але насправді це зовсім не одне і те ж - це занадто тонка папір і аркуші занадто малий. У щіпці також може працювати справжнє тонке листкове тісто, але результатом буде дуже штрудель німецького стилю.

Відповіді:


2

Ваша найкраща ставка - кам'яне борошно хлібне або тверде борошно в США, що означає знайти місцевий млин. У вашому стандартному супермаркеті хліб з високим вмістом білка - ваш єдиний варіант, якщо ви можете його знайти там. Я, як правило, мушу виходити на ринок цілодобових продуктів, щоб виявити, що мій "місцевий" продуктовий магазин не має цього. Ви також можете спробувати Tipo 00, я натрапив на нього в деяких спеціалізованих магазинах. Ви шукаєте найвищий вміст глютену, який ви можете знайти, щоб ви могли отримати еластичність, необхідну для виготовлення належного штруделя.


3
Італійський Tipo 00 - це оцінка тонкості подрібнення. Є 00 борошняних тіста з дуже низьким вмістом глютену та 00 борошнів для піци з набагато більшим вмістом білка. Дивлячись на pannonmill.hu/indexen.php?f=31&pr=6 Я впевнений, що це повинно бути з високим вмістом білка.
ThinkingCook

Дякую за цю інформацію, я був під враженням, що Tipo 00 - це тільки високобілкове борошно, я не знав, що вони також мають більш м'які сорти.
Varuuknahl

-1

У Лос-Анджелесі - Каліфорнійський фрезерний мішок на 50 фунтів від BENCH BOSS-- Можна закатати і розтягнути так само тонко, як капрон

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.