Блоки ножів "Універсальний", також "Щетина": пошкодження клинка та гігієна


8

Хтось має досвід / поради щодо "універсальних" ножових блоків, тобто блоків, які тримають ножі на місці з щільною купою пластикової щетини замість звичних прорізів у деревині.

Нещодавно у мене з’явилися кілька пристойних ножів, деякі, які я купив, деякі отримали в якості подарунків, і я теж хочу додати керамічну хоніруючу сталь. Проблема полягає в тому, що всі вони різної марки і (я вважаю?) Керамічна сталь не є магнітною, тому смужка не виходить. (Крім того, я чую, що керамічні сталі легко пошкодити, тому блок забезпечив би більший захист).

Рішення могло б бути "універсальним" ножовим блоком, який міг би вмістити всі бренди, але я хотів би знати:

1) Чи пошкоджують щетини чи зношують ножі, коли ви їх малюєте / замінюєте?

2) Чи є проблеми з гігієною при зберіганні таких ножів?

3) Чи ці блоки добре для зберігання стрижнів або просто ножів?

Будь-яка інформація буде дуже вдячна, дякую.


Я знайшов зображення одного зі сталею, але я не розміщую повідомлення, оскільки не знаю, чи захищено воно від копіювання. Я думаю, що це буде працювати, але не маю досвіду з перших рук.
папараццо

@ Paparazzi, не думав спробувати це, я ще Google ще кілька зображень, дякую.
QuizzicalPigeonUK

Відповіді:


5

Єдиним питанням гігієни було б, якщо ви відкладете брудні ножі, які були б проблемою в будь-якому блоці ножа, або іншим чином забруднити їх. Це не так, як прорізи в традиційних дерев'яних блоках ножів можна мити.

Оскільки ви виймете ніж, будете користуватися ним, вимити та висушити, а потім відкладете його, будь-який знос повинен бути незначним. Щетина виготовлена ​​з пластика із схожою твердістю на дошки для подрібнення. Незалежно від того, що ви заточуєте свої ножі або ледачий, різниці ви не помітите.

Ті, кого я бачив, не мали б місця для відточування сталей - між щетинками не вистачає місця.


2
Ножі для посуду? Ви маєте на увазі брудні ножі?
Catija

3
У мене є універсальний блок, і він добре працює для мене. Не багато чого додати, крім того, щоб сказати, що я не помітив будь-якого додаткового пошкодження або притуплення, що перевищує те, що я очікував, виходячи з мого використання. Недоліком є ​​те, що у вас можуть стукати леза один про одного, що може пошкодити їх, але цього досить легко уникнути, якщо ви обережні. Я не намагався вставити в неї мою обточувальну сталь, але я спробую пам'ятати, щоб випробувати її сьогодні ввечері.
Дункан

1
Стрибки та засування ножа в пластикову дошку для різання зовсім не корисні для ваших країв. Майте на увазі, що шматок ШКІРИ - дуже м'який і міцний матеріал, правда, так що він не повинен робити нічого абсолютно металевим? - може використовуватися як інструмент відточування!
rackandboneman

1
@rackandboneman вам доведеться використовувати ніж на чомусь, а пластикові дошки поширені як у побутових, так і в професійних ситуаціях. Джаррінг і ковзання не є обов'язковими.
Кріс Х

1
Так. Але пластикові соломинки, здається, роблять саме це по краях, я намагався пояснити, чому "той же пластик, з якого виготовлені ваші дошки", не повністю тримає воду. А деякі краї, які навіть будуть помірно рубатись на дерев'яній дошці середньої твердості (акації), дуже швидко затупляться на пластикових дошках.
rackandboneman

7

Так, дуже гострі / тонкі окантовані леза (придумайте щось на зразок янагіби або лазерного гюто) принесуть шкоду, тому що вони будуть кусати по пластику соломинку по довжині і дефілювати і / або деформуватися / сколюватися. Крім того, надмірний пластиковий солом'яний блок може зігнути край від меду через нерівномірний тиск, що чиниться на його сторони.

ДОПОЛНЕННЯ: Приклад експерименту, який я зробив: Візьміть Takamura HSPS (не версія для професіоналів), заточену до того ж кута, що і від виробника (близько 18 градусів включно (!!). Дуже ніжний ніж, але обережно можна використовувати на обробній дошці). ), волосся на руці гостре. Набийте її в щетиневий блок кілька разів. Більше не гостре волосся на руці.


2
І на цю замітку - я чув, що краще вставити ножі в блоки клинка, тому це не тисне на нього великого тиску.
Джо

Лезо вгору? Як догори дном? Це звучить небезпечно. Або ви маєте на увазі горизонтальні блоки ящика-вставки?
rackandboneman

@rackandboneman Я думаю, що "догори ногами" відноситься до звичайних дерев'яних блоків з похилими прорізами леза
Chris H

@rackandboneman: Кріс правий ... Я говорив про стільницю нахилену. (Я думав про перехід на один із тих, хто не знаходиться в кабінеті, для тих, хто не на моїй магнітній смузі)
Джо

Можна поставити ящик або коробку з бальзамовою фанерою або іншими м'якими перегородками з деревини і пиляти / вирізати відповідні прорізи - якщо деревина досить м'яка, тиск / вага не мають значення. Зроблено так для декількох ящиків - навантаження на човні (робота в місцях обмеження коробки чи шухляди - це багато різьблення та злому пили), але працює.
rackandboneman

1

Друга відповідь, оскільки я маю справу з окремим аспектом питання.

Один хороший спосіб модернізувати ці універсальні блоки - використовувати дошки з деревини бальзами (доступні в магазинах, які продають приладдя для моделювання масштабів) для виготовлення вставок за потребою. У найпростішому випадку скористайтеся змінними дошками та прокладками, щоб отримати ряд прорізів. Відмовтеся від вставки щетини.

Бальза - надзвичайно світла деревина, яку можна розрізати за розміром за допомогою лінійки та коробчастого різання та склеїти суперклеєм (якщо параноїд щодо забруднень, існують сертифіковані NSF марки суперклею). Якщо ви робите більш складні вставки, майте на увазі, що стійкість бальза ДУЖЕ залежить від того, чи йдете ви проти зерна або з ним - якщо вам потрібна стабільність, зробіть просту фанеру, склеюючи дві тонкі дошки разом зі своїм зерном під кутом один до одного.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.