Як «розтягнути» томатний кетчуп?


3

Наразі мій домашній рецепт кетчупу передбачає використання близько 2,2 кілограмів консервованих помідорів для приготування кетчупу 3,4 оз / 100 мл.

Повна банка помідорів коштує мені близько 4,50 доларів США. Це означає, що 3,4 унції або 100 мл кетчупу коштують мені приблизно $ 4,50. Це досить дорого, якщо порівнювати з пляшкою кетчупу Хайнца, яка коштує $ 2,80 за колосальні пляшки 32 унції / 1 літр.

Як я можу «розтягнути» свої консервовані помідори, щоб я могла зробити з нього більше кетчупу?

Я думав додати кукурудзяний сироп.

Це мій повний рецепт: 2,2 фунта консервованих помідорів 350 мл білого дистильованого оцту 1 столова ложка лимонного соку 100 мл води 45 г цукру Сіль за смаком

  1. Додайте воду і змішайте консервовані помідори за допомогою ручного блендера або кухонного комбайна.
  2. Пропустіть суміш через ситне дрібне сіто два рази, поки не вийде весь сік.
  3. Додайте сік і оцет в каструлю і тушкуйте суміш, поки не досягнете бажаної консистенції. Зазвичай мені потрібно 2-4 години, щоб зменшити його повністю.

Чи можете ви описати, що вам більше подобається у вашому рецепті домашнього кетчупу над Кетчупом Хайнцем? Ви намагаєтесь заощадити гроші, чи важливий аромат, чи просто джерело інгредієнтів та контроль вмісту цукру? Або щось інше?
Вольфганг

Я намагаюся скуштувати кетчуп, в якому використовується менше цукру, але все-таки вдається бути чудовим. Хайнц чудовий, але мені здається, що він використовує занадто багато цукру та кукурудзяного сиропу.
user60513

Я трохи доповнив свою відповідь про змішування з комерційним кетчупом. Не забудьте додати інші інгредієнти для посилення аромату та особистого дотику.
Вольфганг

Кілограм помідорів перетворюється на .1 кілограм кетчупу? Це буде якийсь потужний кетчуп. Ставка, що це смачно.
Джошуа Енгель

Відповіді:


2

Я думаю, що коментарі не відволікаються як відповіді, тому я перемістив це на відповідь.

Ви можете розтягнути його кетчупом Heinz (або іншим брендом, можливо, французьким). Якби це смак, це знизило б якість, але все-таки було б краще, ніж куплене в магазині. Оскільки ви прагнете знизити вміст цукру / кукурудзяного сиропу, спробуйте зменшити цукор у своєму рецепті, щоб компенсувати додатковий цукор у комерційних продуктах. Ви навіть можете повністю вийняти його і відрегулювати вгору.

Крім того, ви можете спробувати яловичий або курячий запас, сильно зменшений, але це спричинить значні зміни смаку, і вам може знадобитися відрегулювати вміст води та додати загущувач. Якщо ви робите свій запас, свинячі кістки часто можна знайти за надзвичайно низьку ціну.

Ви також можете спробувати подібні овочі, які дешевші, ніж помідори. Кидання кількох цибулин може розтягнути його трохи далі. Гострий перець може додати трохи спецій і змусити його піти трохи далі.

Це також звучить дуже дорого для консервованих помідорів. У минулому я отримував їх у продажу за 28 унцій за $ 1- $ 2 CAD (це, звичайно, залежить від вашого місцезнаходження). Подумайте про покупки, якщо ви цього не зробили, або перейдіть на більш дешеву марку (ви можете додати порівняння смаку, щоб побачити, чи якість схожа). Наразі Amazon консервує помідори за 0,13 долара США за унцію, тому також врахуйте Інтернет-джерело. Інакше, напевно, ви можете власноруч помідори, коли вони в сезон дешевші.


Не безпосередньо частина відповіді, але я також знайшов цю статтю з Washington Post, яка могла б дати деяке розуміння:

Американці не завжди мали єдине уявлення про те, яким повинен бути смак кетчупу. Дійсно, перші кетчупи взагалі не були зроблені з помідорів. Згідно з "Чистим кетчупом", остаточною історією приправи Ендрю Ф. Сміта, перший відомий англомовний рецепт був опублікований у виданні 1727 р. "Смачна домогосподарка" Е. Сміта і закликав до анчоусів, шалотів, оцту з білого вина та спецій. наприклад, булава, імбир, гвоздика і цедра лимона, що робить його ближчим до азіатського рибного соусу. На початку 19 століття кулінарні книги пропонували цілий ряд рецептів кетчупу з горіхами, грибами, лимонами, огірками, устрицями і, звичайно, помідорами.

і

Рецепт Хайнца - комерційна таємниця. Але деякі з найдавніших рецептів бренду це не так. Перша його суміш включала гвоздику, кайенський перець, булаву, корицю та пряний перець. Другий мав чорний і білий перець, імбир, гірчичне насіння, хрін, насіння селери та коричневий цукор. Оцет і сіль додавали за смаком.

Ви можете розглянути можливість додавання більше інгредієнтів для посилення аромату, а потім воду та деяку кількість загусника, щоб розтягнути кількість кінцевого продукту.


Справді! Коментарі ніколи не слід використовувати для відповіді на питання. Це заборона в мережі, але деякі сайти бажають її не помітити. Загалом, якщо у вас є відповідь, ми хотіли б, щоб ви відповіли на питання, щоб за нього можна було проголосувати. Зауваження можна отримати лише за те, щоб не знати, наскільки вони хороші.
Catija

Дякую за вашу відповідь, Вольфганг. Чи є якісь загусники, які рекомендують?
user60513

Ви можете додати трохи кукурудзяного крохмалю до кінця варіння, перш ніж ваш соус повністю зменшиться. Питання тут обговорює, як використовувати кукурудзяний крохмаль для загущення: cooking.stackexchange.com/questions/9220/…
Вольфганг

8

Я думаю, що вашу відповідь можна знайти, відповідаючи на запитання: "Чому я роблю свій кетчуп?" Кетчуп Хайнца дуже смачний. Він також виробляється в масових кількостях. Ви ніколи не будете конкурувати за вартістю через економію від масштабу. Якщо ви купуєте інгредієнти, домашній кетчуп просто обійдеться дорожче. Це підводить мене до поставленого мною питання. Якщо ваші відповіді "це весело" .... "Мені подобається аромат" .... "Я віддаю перевагу моєму кетчупу над Хайнцом" ... що завгодно, можливо, вам доведеться просто визнати, що ваш буде коштувати дорожче виробляти. Може, знайти спосіб придбати помідори оптом? Ви можете стати ще ближче, якщо вирощуєте власні помідори. Вже тоді вартість, ймовірно, буде більше, якщо врахувати всі виробничі змінні. Будь-яке "розтягнення" змінить ваш рецепт, ймовірно, за більшу ціну, можливо, ризикує розроблений вами аромат. Якщо ви намагаєтеся зробити кетчуп, щоб заощадити гроші, напевно, ви можете скористатися більш ефективними домашніми фінансовими стратегіями.


Дякую за відповідь. Моя основна причина - це зробити насправді здоровим. Хайнц має високий вміст цукрового / кукурудзяного сиропу, і я подумав, що якщо я зробив його свіжим, томатний смак був би набагато більш смачним, і менше цукру знадобиться, щоб зробити кетчуп гарним смаком.
user60513

1
Те, що робить кетчуп, зроблений зі свіжих помідорів, смак - це ... цукор! Природні цукри в томатах, що є. Якщо зниження вашої цукру є вашою метою, тоді ви можете поглянути на штучні підсолоджувачі.
GdD

3

Чесно кажучи, якщо ви хочете гарного домашнього кетчупу, ви не розтягуєте його, якщо розбавити його або порізати інгредієнтами нижчої якості, результат буде не таким хорошим. Однак 4,50 доларів - це багато для баночки з помідорами, моя пропозиція - використовувати томатну пасту і додавати воду, а не використовувати консервовані помідори. Томатна паста має не такий гарний смак, як консервовані помідори, але вона набагато дешевша, і всі основні марки використовують її як основу. Згущувач / стабілізатор допоможе зберегти суміш.

Я ніколи не робив це сам, але ось рецепт кетчупу з використанням всієї пасти. Ви можете спробувати суміш свіжого для пастирування 50/50 і побачити, чи це добре співвідносить ціну та смак.

Одне, що я б не використовував - це кукурудзяний сироп, він не допоможе згущувати нічого, крім цукру, і він не додає жодного характеру.


Привіт, дякую за відповідь (і за цей рецепт). Можна поставити вам запитання? Яка роль води в кетчупі? Мені здається, що додаючи більше води до пасти, остаточне зменшення соусу буде довше (для того, щоб отримати однакову консистенцію) і, таким чином, не матиме різниці в кінцевому продукті.
user60513

Якщо ви використовуєте пасту, єдиною роллю води є її проріджування. Як тільки ви отримаєте потрібну консистенцію, ви припиняєте її додавати.
GdD

Я згоден з використанням томатної пасти, але я використав інший рецепт і пропустив / знехтував, щоб прочитати кукурудзяний сироп, патоку та частину води. Я просто перемішав решту в горщику і нагрів її до кипіння, щоб розтопити аромат, а потім вимкнув горщик. allrecipes.com/recipe/145549/in-a-pinch-ketchup
BunnyKnitter
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.