Як позбутися від запаху з холодильника? [зачинено]


8

Зберігання різних страв і продуктів у холодильнику (або морозилці) може призвести до змішування різних смаків, що не так вже й чудово. Які ваші найкращі практики, щоб уникнути запаху?


Я здогадуюсь, але ймовірне голосування, ймовірно, оскільки "запах холодильника" - це не зовсім кулінарна проблема. Це проблема ведення господарства.
Роберт Картенто

Можливо, я був недостатньо конкретним. Я не маю на увазі поганий запах від старого холодильника, я маю на увазі наявність різних «приємних» ароматів, які при змішуванні вже не приємні. Збирати все в ящики - це варіант, звичайно, але мені цікаво, чи можна ще щось робити.
Корнелій

Відповіді:


7

Харчова сода, здається, працює добре для мене, але найкраще - позбутися старої їжі, яка викликає запах, і запаяти сильно пахнуть продукти в герметичних контейнерах.


+1 для "запечатати сильно пахнуть продукти в герметичних контейнерах". Якщо їжа забруднена запахом, можливо потрапляння бактеріальної перехресної контамінації і між продуктами. Герметичні контейнери!
Бінарний занепокоєння

3

Або спробуйте кавове зерно. Поставте в кришку невелику ємність з кавовими зернами з отворами на кришці, щоб аромат кави міг випаровуватися. Кава в зернах вбере запах.


1
Використовувана, висушена кавова гуща теж зробить це; вміст контейнера для викидання з машини для еспресо тощо, перенесеного у відкриту ємність, достатньо сухий, щоб поставити його прямо в холодильник.
Tetsujin

2

Для того щоб уникнути неприємного запаху після розморожування я використовую оцет. Очистіть холодильник всередині ганчіркою, змоченою оцтом.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.