Як роблять горіхи васабі?


8

Фон

Спроба копіювати мигдаль васабі за допомогою порошку васабі Пензі . Неможливо утримати удар від васабі незалежно від того. Спробував півдюжини речей. Навіть при нульовому впливі тепла васабі втрачає укус після висихання.

Знайшов цю відповідь і схвилювався, але, мабуть, це неправильно. Васабі не активується маслом, принаймні, не речі, які я маю. Для уточнення я вивчив усі відповіді на це питання, жодна з них не вирішує мою проблему, і я задаю інше питання, намагаючись зрозуміти, як працює процес.

Питання

Що роблять комерційні хлопці, щоб зафіксувати удар?

Що я знайшов поки що

Я нічого не можу знайти про виробничий процес в Інтернеті. Найближчим я знайшов один блукаючий коментар до рецепту гороху васабі, в якому згадувалося, що сам васабі не піддається впливу тепла, але очевидно, що одного лише цього недостатньо.


Я думаю, що справжня відповідь є у питанні, яке ви пов’язали, але не прийнятому: це, мабуть, не справжнє васабі.
Лучано

напевно, у цього є краща відповідь, що це: cooking.stackexchange.com/questions/50329/…
Лучано

@Luciano я слідував спосіб , запропонований тут meta.stackoverflow.com/questions/271633 / ... . Я пов’язав подібне питання і пояснив а) чому воно не відповідає на моє запитання, і б) що моє питання інше (я запитав конкретно про комерційний процес). Я з повагою прошу зняти повторюваний прапор.
dlsso

@Luciano Суміш, який я вживаю, - це переважно хрін, як видно з мого посилання, тому відповідь не така проста, як "вживати хрін". Я вже вивчив усі пропозиції щодо обміну стеками, як випливає з мого питання.
dlsso

Відповіді:


1

Раніше я використовував порошок васабі, і він завжди активується водою, а не олією.

Шукаючи про промисловий процес, найближчим моїм коментарем був коментар у цьому кулінарному блозі (акцент мій):

У комерційному світі вони додають в суміш рисове борошно, щоб все це злипалося, але перед цим вони готують горох і сушать їх обсмажують або просто зневоднюють. Після цього вони використовують машину з нанесенням покриття, яка трохи схожа на цементний змішувач і повільно обертають машину, яка містить суміш рисового борошна / васабі.

Тому я думаю, що головне: обсмажте горіхи, використовуйте олію або арабську гумку, щоб зробити поверхню горіха липкою, охолодіть її до нижче 32ºC, потім додайте порошок васабі. Поки він залишається сухим, порошок васабі не активується, що станеться лише тоді, коли ви вставите їх у рот.

Я гадаю, що рисове борошно трохи розріджує суміш, оскільки чистий порошок васабі може бути занадто міцним, щоб допомогти рівномірно покрити горіхи та утримати вологу, що вб'є аромат васабі.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.