Чому тофу настільки популярний порівняно з темпером?


6

Перевага тофу перед темпером суто суб'єктивне. Однак у США багато хто не любить тофу (окрім, можливо, панірованого / смаженого), але полюбляє темпер. Насправді багато людей ніколи не чули і не пробували темпера.

Чи є причина, що тофу є всюдисущим, і темпер все ще є рідкістю?

Примітка. Це спостерігалось у США. Можливо, ця різниця є суто регіональною.


2
Те саме тут, у Німеччині. Практично кожен супермаркет буде носити тофу, але темпер рідко зустрічається навіть у спеціалізованих "азіатських" магазинах (Тут не чутно - я вперше почув про темх в "Hobbythek", популярній програмі GTV на початку вісімдесятих - але це ніколи не знімається). Якби я мав здогадуватися, чому я б сказав, що це питання про походження - у нас є досить багато китайських іммігрантів, але мало хто з Індонезії (звідки, я думаю, походить з tempeh).
Eike Pierstorff

2
Тофу не передбачає бродіння, тому я думаю, що виробництво набагато простіше, дешевше і швидше, наприклад, ви можете робити тофу в будь-який час року, час вимірювання в годинах, квасоля на продукт і масштаби дійсно добре, наприклад 1000+ кг на партію для сучасної харчової фабрики.
користувач3528438

Темх не є незвичайним для азіатських магазинів у районі, що знаходиться тут (навколо Франкфурта), здається, що ці магазини мають в основному в'єтнамські та тайські магазини ... також, вегетаріанські / веганські спеціалізовані магазини.
rackandboneman

Здається, що темх стає все популярнішим навіть як «баклан» і з каррі, але в основному в веганській кулінарії. В Індонезії його часто обсмажують шматками у формі сірника і кидають смаженими спеціями, солодким соєвим соусом і чилі.
padma

1
У вашому запитанні є очевидна суперечність . Відредагуйте . Спочатку ви говорите, що багато хто насолоджується темпером , потім ви говорите, що про них ніхто ніколи не чув
Ян Догген

Відповіді:


6

Однією з можливих причин є те, що Темпе є однозначно з Індонезії, що набагато менше кулінарного впливу на США, ніж Китай, Японія та Корея - всі вони використовують тофу в традиційних стравах. У 2010 році було оцінено 95 000 іммігрантів з Індонезії, де в 2014 році іммігрантів у Східну Азію було понад 3,9 мільйона.

джерела:


Хоча відповідь, мабуть, є кульмінацією всіх відповідей (та кількох інших факторів), ця відповідь дає більше обґрунтування того, чому Темх повільно здобуває тягу в США.
mario87

3

Тофу доступний у різноманітних фактурах і має лише тонкий смак, що робить його універсальним. Темпе приносить сильний смак (який, як правило, має аміачні нотки, схожі на сир камамбер) і текстуру, яка може заважати багатьом кулінарним потребам.


2

Це може бути пов’язано з терміном зберігання товару. Темх має дуже короткий термін зберігання, всього кілька днів. Його можна зберігати при кімнатній температурі 2 дні (скажімо) або 4 дні в холодильнику. Ароматизатори та фізичний вигляд після цього менш гарні. З іншого боку, Тофу (його тут називають Таху, в Індонезії) тримається добре. У пластиковій ємності з рідиною, яка добре зберігається в холодильнику, або без неї, він буде зберігатися протягом семи днів без зміни смаку.


1
У моєму холодильнику у мене був темперамент, який триває довше 4 днів, і він добре тримається, за умови, що він все ще знаходиться в оригінальній упаковці
Luciano

0

Очевидно, культури Темхи (Rhizopus Oligosporus і Rhizopus Oryzae) небезпечні ...

Після обробки сирого Темпею слід вимити руки та всі поверхні, обробні дошки, ножі та посуд з милом та гарячою водою. Виробники Tempeh, які продають сировину Tempeh, повинні повідомити своїх клієнтів про вищезазначені заходи безпеки, наприклад, зазначивши це на етикетці.
- https://www.tempeh.info/faq/faq.php

... і більшість виробників не хочуть брати участь у " позові про відшкодування шкоди ".


2
Як це не дивно, я мав темперамент від чотирьох виробників, читав етикетки на декількох і жодного разу не бачив такого попередження. Насправді версія трейдера Джо говорить, що ви можете їсти її як є. Оновлення: Можливо, це тому, що більшість темх в США продається повністю готовими.
mario87
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.