“Ельфійські скибочки” - Яке справжнє ім’я (якщо воно є)?


8

У відеоігри "Священне" (2004) гравець може знайти рецепти. Вони, як правило, написані фантастично. У німецькій версії я знайшов рецепт під назвою "Elfische Schnitten aus Tyr-Hadar" ("ельфійські шматочки / від Tyr-Hadar"). Мені було цікаво і спробував це. Ось опис, грубо перекладений з німецької:

Візьміть 8 столових ложок меду і нагрійте його, щоб він став рідким. Додайте 12 яєчних жовтків твердо варених яєць. Додати перець і 175 г сухарів. Все перемішайте яєчним віночком до отримання однорідної маси. Сформуйте блок і дайте йому охолонути. Наріжте його скибочками. [...]

Ось як це виглядає (я використав трохи занадто багато хлібних крихт / занадто мало меду, так що це досить розсипчасто):

введіть тут опис зображення введіть тут опис зображення

На смак він солодкий, як і звичайний торт.

Чи є в цьому реальні рецепти? Якщо так, як називається ця їжа?


1
Отже ... це підсолоджені яєчні жовтки, вкриті панірувальними сухарями? Це запечене? Смажені? Сирі, окрім яєчних жовток, вже важко варять?
Катія

Сирі (крім яєць, звичайно), так, як говорить рецепт.
Кджара

Причина, яку я запитав, чи готували ви це, тому що "нехай охолоне" не має сенсу ... теплий мед не збирається нагрівати 12 яєчних жовтків і сухарів.
Катія

1
Я думаю, що сенс нагрівання його полягає в тому, щоб зробити суміш простішою, і сенс дати їй охолонути - це отримати більш твердий хліб для подачі (якщо ви берете тип меду, який є більш твердим і менш рідким при кімнатній температурі) . Принаймні, я помітив різницю в міцності буханку між свіжо зробленим (теплим) і охолодженим.
Кджара

1
@JoshuaEngel "forme einen Quader " ... "блок" або "цегла", можливо, буде більш розмовним вибором.
Stephie

Відповіді:


1

Я думаю, що це повинен бути повністю складений рецепт.


1
Це дійсно буде кращою відповіддю, якби ви пояснили, чому ви так думаєте. Я знаю, що важко довести негатив, але, мабуть, найкраще хоча б пояснити свій думковий процес.
Каскабель

У мене немає нічого істотного, щоб додати свою відповідь. Я був шеф-кухарем 10 років, подорожував світом, їв і вивчав продукти харчування людини з багатьох культур. Я ніколи не бачив вживання сухих варених яєчних жовтків, поза соусом з полонеза, деяких рідкісних китайських булочок із солоними жовтками, або самого прямого використання яєць, зварених у шкаралупі (наприклад, варені яйця, нарізане варене яйце, майонез з яєць, золотистий тріск, тощо). Виходячи зі своєї інтуїції, я думаю, що болісно очевидно, що посилання на відеоігри було спробою створити абсолютно унікальний рецепт.
Дуглас відбувся
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.