Як називається ця "шпатель" і для чого це?


6

У мене є цей «шпатель». Розкол у ньому мене здивує. Це було успадковано від сусідки по кімнаті, який залишив його після переїзду. У нього є партнер, тобто більший шпатель / ластик, з отвором посередині. Хоча отвір є достатньо великим, щоб його час від часу дратувати, схоже, в цьому немає нічого ненормального. Виходячи з форми рукоятки (і порівняно з іншими (не на фотографії) шпателем), поверхня на фотографії була б «вершиною».

що це


1
Чи можете ви опублікувати фотографії обох лежачих? (1 малюнок за посуд, будь ласка?)
Fabby

1
Це може бути простим способом формувати його порівняно з класичними слотами. Крім того, це може бути використане для того, щоб взяти запах коржу / крепу для легкого відшарування?
Алхіміста

Я сьогодні сфотографую іншого. Не переконаний у тому, що це салатна виделка / ложка. Інший твір, безумовно, не призначений для роботи як інша "половинка".
CoatedMoose

Відповіді:


8

Це може бути набір салатів, подібний до цього . Дві "шпателі" можуть бути комбінованими, щоб утворити набір щипців.

Оновлення: Набори салатів, як правило, містять вилку і ковбасний компонент, який може бути, а може і не бути комбінованим (а є, наприклад, комбіновані пари шпателів). З іншого боку, форми дуже різняться, і є набори з двох ложок та двох вилок, і, можливо, хто б це спроектував, хотів створити багатоцільовий інструмент (враховуючи прямий нижній край).


Я погоджуюся, що це з набору салатів, але немає натяку на механізм шарніру для перетворення в щипці.
MaxW

5
Деякі набори салатів просто потрібно використовувати обома руками.
James McLeod

Що я маю, напевно, не поєднується, і форми зовсім не вибудовуються.
CoatedMoose

3

Це "багатоцільовий" шпатель. Іноді його називають "кращим шпателем", але це може бути найменуванням бренду.
Зазвичай його використовують для перемішування, очищення качалок (як для виймання того, що знаходиться на лопатках в мисці), гортання та розкидання.
Я використовую його, коли мені доводиться робити багато завдань з приготування їжі відразу. Ви просто швидко її помиєте водою і зможете знову використовувати. Економте час і місце на прилавку.


1

Мені це виглядає пластично, але у мене був подібний інструмент, який був виготовлений з дерева, і він використовувався для того, щоб відсунути стійку духовки в духовку!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.