Чи справді мені потрібне тісто для борошна за моїм рецептом печива з патоки?


9

У мене є рецепт печива з патоки, який закликає 3 частини звичайної борошна і 1 частину борошняного кондитерського борошна для компонента борошна. Згадується, що за потреби можна використовувати цільнозернову борошно замість випічки.

Чи краще було б борошняне тісто? Якій цілі він служить?


1
ви можете додати в борошно AP кукурудзяний крохмаль, щоб знизити його вміст білка в якості замінника
Recep

Відповіді:


5

Ні, ви цього не робите.

У кондитерському борошні зазвичай мало білка / глютену порівняно з A / P або хлібним борошном. Це також може бути більш дрібно меленим. Обидва допомагають досягти легкої, ніжної текстури при випіканні тортів, печива, печива тощо.

Але це не обов’язково. Особливо, якщо вони просять суміш 3/1, ви, мабуть, навіть не помітите різниці. Будьте обережні, щоб не замішувати надмірно замішане тісто: це сприяє утворенню глютену і витісняє повітря, тим самим виходить більш жорстке і щільне печиво. Якщо уникнути цього тісто в холодильнику або морозилці за 20 хвилин до випікання, це також допоможе уникнути цього.

По черзі замініть вівсяне борошно (подрібніть трохи вівсяної каші в блендері / млинці спецій, якщо у вас немає) - в ній немає клейковини і додасть печиву приємний горіховий аромат.


5

Борошно для кондитерських виробів - це борошно нижчого білка, ніж звичайне борошно. від сюди

вміст білка в будь-якому даному виді борошна визначає, наскільки тендітне, міцне, еластичне, еластичне, податливе тощо, тісто - це те, що ви робите з нього, а також текстуру готового хліба, вафлі, печива, круасану тощо.

Отже, в основному використання звичайного борошна, а не використання борошняного тіста може означати, що ваше печиво буде щільніше.

Якщо у вас немає кондитерського борошна, ви завжди можете замінити Google. Що я роблю, якщо у мене чогось немає. Я заощадив гроші, не купуючи іншої борошна, просто додавши кукурудзяний крохмаль у звичайне борошно, яке я вже мав.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.