Чи можу я зробити тісто для хліба / піци з тільки крикетного борошна і без пшеничного борошна


8

Я хочу зробити тісто для хліба і піци, але всі рецепти, які я знайду в Інтернеті, включають інші види борошна, крім того, що мене цікавить. Чи можна робити тільки крикетне борошно? Прийнятними інгредієнтами є борошно для крикету, яйця, дріжджі, вода, сіль і розпушувач.


3
Коли навіть виробники крикетного борошна пропонують лише рецепти, що містять більше пшениці, ніж цвіркуна, я думаю, що ви, мабуть, перебуваєте ні до чого.
Spagirl

Ймовірно, хтось шукає борошна з низьким вмістом глютену
може-ned_food

Крім того - і пробачте легковажний коментар, - Якщо ви дійсно хочете підняти анте, ви можете подумати про використання яєць комах. Яйця коника особливо смачні.
can-ned_food

4
З en.wikipedia.org/wiki/Cricket_flour : Крикетне борошно - це помилковий термін, що використовується для позначення порошку, виготовленого з цвіркунів, використовуючи різні процеси. Борошно з крикету відрізняється від справжньої муки, виготовленої із зерна тим, що складається в основному з білка, а не крохмалю та харчових волокон. (наголос мій)
CJ Dennis

Як тільки я отримаю достатню кількість хітину і слабкої основи, яка може згустити хітин, не роблячи його неїстівним, я дам вам знати, як все йде у відповідь.
can-ned_food

Відповіді:


21

Думаю, ви будете розчаровані.

Хоча фантастичне джерело білка, крикетне борошно не містить глютенових білків, які роблять хліб таким, яким він є. Тому хліб, приготований з крикетного борошна, повинен отримати свою структуру десь в іншому місці. Більшість рецептів, які я можу знайти, - це пісочні страви, які отримують свою структуру від доданих яєць, підірваних харчовою содою. Щільна і ніжна, не легка і жувальна.

Деякі рецепти таких речей, як тісто для печива або звичайний хліб, використовують крикетне борошно як підсилювач білка, але не є повноцінною заміною пшеничного борошна.

Якщо ви вирішили зробити хлібне тісто без пшеничного клейковини, тоді вам доведеться використовувати хитрощі зі стандартних рецептів без глютену. Зробіть свій «хліб» більше схожим на сухар або додавання ясен різного типу. Майте на увазі, що жоден хліб без глютену не наблизиться до справжнього хліба і особливо високобілкового тіста для піци. Вони просто не можуть отримати легку, хрустку, жувальну текстуру.


3
Я здогадуюсь, що борошно з крикету спочатку виникло, коли чиєсь борошно було заражене, і вони передали його як "Я це робив навмисно!" : D
PoloHoleSet

1
Домовились. У оригінальному плакаті, можливо, захочеться переглянути рецепти "хліба" для "хліба" - це здебільшого мелене насіння / горіхи + трохи волокна псилію, пов'язане разом з (великою кількістю) яйцем + молоком та полегшеним розпушувачем. Непогано, він може замість хліба / кексів, але не відрізняється від хліба. База піци - не впевнений. Я бачив якийсь рецепт із використанням капусти з цвітної капусти для основи, ніколи не пробував, ніколи не скуштував, напевно, не перекладається на крик.
fr13d

3

Я припускаю, що ви маєте на увазі крикет ПОРУШКА, а не крикет МОТРІ у своєму запитанні.

Може виникнути певна плутанина, оскільки багато компаній продають свій порошок для крикету як крикетне борошно, але, оскільки це 100% перемелений цвіркун, це не борошно і не повинно бути маркованим як борошно, оскільки це призводить до такого роду плутанини.

На ринку є продукти, які позначаються як крикетне борошно, що є сумішшю борошна та крикетного порошку. Якщо ви використовуєте один із них, то вживайте його так само, як і звичайне борошно.

Якщо у вас є порошок для крикету, ви все одно можете використовувати його, але я б радив використовувати його як заміну до 20% будь-якої муки, яку ви використовуєте в рецепті.

Використовувати 100% порошок для крикету можна, але це не рекомендується, оскільки порошок для крикету дорогий, а використовувати 100% на основі піци, яка не буде смачно смакувати, не має сенсу. Основа буде зернистою текстурою, і залежно від використовуваних видів вона може мати непосильний земляний аромат, який, ймовірно, відкладе вас від використання її в майбутньому.


Це дуже вдале пояснення відмінностей. Ласкаво просимо на сайт!
Еріка

0

Ви могли зробити з цього щось «щось».

Це може бути навіть добре, але це не буде нічого, кого б хтось очікував, якби ти сказав, що робиш піцу.

Кірка піци тримається разом з глютеном, що не має цвіркунів.

Тісто для піци також піднімається, що щось не буде робити цвіркунів. Принаймні не тоді, коли вони мертві. 8-)

Якщо у вас є купу муки для крикетів, спробуйте. Це навіть може бути смачним. Ви ніколи не дізнаєтесь, поки не спробуєте.


Так, я хочу спробувати, але крикетне борошно коштує дорого, і у мене його дуже мало, саме тому я запитав, чи хтось знає про правильне співвідношення інгредієнтів :) Я не сподіваюся, що це буде як справжній хліб, і побачити це більше веселого експерименту.
user3207230
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.