У чому різниця між jus і stock?


2

Здається, вони зроблені дуже подібно.

Вони обидва можуть бути зроблені з кісток, овочів і т.д. Я знаю технічно au jus відноситься до використання соків задоволення, що ви готуєте, але я бачив, як люди роблять "jus" з кістками і offcuts ... яка звучить точно подобається те, що ви робите для запасу.

Це тому, що люди додають такі речі, як вино, до суду, де запас зазвичай є лише м'ясом, кістками та овочами?

Яка різниця?

Відповіді:


4

Jus зазвичай відноситься до соусу або акомпанементу, подається поруч або на вершині іншої їжі.

Запас являє собою (в основному багатий на желатин) бульйон, який використовується під час процесу приготування, будь то рідина для присмаку / приготування їжі, або зменшена / загущена в інший соус.

Існують різні способи зробити обидва; термінологія в основному стосується того, як вони обслуговуються або використовуються. На мій погляд, "jus" - це просто уявний спосіб посилатися на запас, який служить кінцевим компонентом їжі, а не інгредієнтом під час приготування їжі.


2

Jus являє собою соус зроблений з pan drippings, типово яловичий жир, з доданим запасом, та можливо загущений з cornstarch або борошно. Запас - це рідина, що виробляється кип'ятінням сирих інгредієнтів (овочів і м'ясних кісток), які потім стають базою для супів і соусів (наприклад, jus).


1
jus є ні товще кукурудзяним крохмалем або борошном, це соус. Чи вважається це jus, якщо ви смажете м'ясо / кістки перед додаванням інших інгредієнтів? Це було я збентежений, jus і запас, здається, починаються так само ...
SparkyRobinson

1
@SparkyRobinson ... прохання розрізнятися ... Є багато рецептів, які вимагають трохи потовщення ... хоча деякі не потовщуються, або додають масло для "текстури".
moscafj

хіба це не повинно бути з желатину в кістках? Всі ці терміни дуже заплутані для речей, які здаються дуже схожими.
SparkyRobinson

Желатин екстрагується при виробництві запасу.
moscafj

1
Ні, це призвело б до демі-glace.
moscafj
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.