Що означає одне "біле" в рецептах коктейлів?


4

Я натрапив на два наступні рецепти коктейлю:

Схід зустрічає Захід

Горілка Absolut Raspberry, Cointreau, лікер бузини Сен-Жермен, гранатовий сік, сік лайма, білий

Англійський письменник

Джин Tanqueray, Aperol, рожевий грейпфрут, мед акації, сік лайма, білий

що тут означає "білий"? білий ром? біле вино? білий лікер (якщо є таке)?


3
Де ви натрапили на рецепти?
Spagirl

робота над деяким перекладом.
Джавад

Яка мова є джерелом?
Cos Callis

1
Яке джерело рецептів @Jawad? Книга? інтернет? Нам потрібно більше деталей.
GdD

5
FWIW, моя перша думка була яєчним білком. Це збиті напої? (яєчний білок дав би збитому напою пінисту головку / текстуру, але включення його в якості інгредієнта в перемішаних напоях означало б, що тут не правильний інгредієнт).
Нат Боуман

Відповіді:


2

Як згадувалося в парі коментарів, це майже напевно означає яєчний білок , який використовується в деяких струшених напоях для створення стійкої піни поверх готового коктейлю. Це також може «округлити» аромат напою і не допустити, щоб вони здалися надто солодкими або терпкими. Жоден із них прямо не позначається як похитнутий коктейль, але це звичайна методика для напоїв, які включають як цукор, так і цитрусові, як це роблять обидва.

Деякі рецепти використовують стільки, скільки цілий яєчний білок, але набагато менші кількості можна використовувати, якщо ви розтріскуєте і розділяєте яйця перед сервіруванням, зберігаючи білки, охолоджені у віджиманій пляшці, або змішуючи безпосередньо в сироп, який ви робите масово. специфічний напій - техніка, яка іноді використовується для прискорення обслуговування в барах з великим обсягом. (Для "Англійського письменника" ви б поєднували та зберігали охолоджені безалкогольні компоненти: грейпфрут, лайм, мед та яєчний білок. Це дозволяє вашому бармену вимірювати лише 3 інгредієнти під час приготування напою, а не 6, що прискорює швидкість. процес і підвищує узгодженість.)

Абревіатура до просто "білого" може означати будь-яку кількість речей: це може бути те, що вони використовують замість яєць замість цього, або не хочуть викликати занепокоєння щодо здоров'я яєць (які мінімальні, але гості час від часу буяють) або рецепт просто відрізали (бармени, як правило, перераховують рецепти від найбільшої кількості до найменшої). Без точного контексту важко сказати, чому саме тут залишилося «яйце», але це не здивувало б, коли я бачив яйце разом з іншими інгредієнтами в обох цих рецептах напоїв. Його зазвичай використовують у коктейлях, і я не можу уявити, що вони ще можуть означати.


Це було б досить простою помилкою перекладу, якби це почалося з рецепту, де слово для яєчного білка - це одне слово (наприклад, німецька Eiweiß ), і перекладач не розумів, що обидва слова потрібні англійською мовою.
dbmag9

1

По-перше, - рецепт East Meets West мені здається дуже відвертим. Я маю на увазі, що це не рецепт East Meets West. По-друге - це ближче до гранатового горіхового напою з бузини.

  • 1 1/2 горілки
  • 1/2 лікеру бузини, наприклад, Сент-Жермен

  • 1 гранатовий сік

  • 1/2 свіжого соку лайма
  • 1/4 простого сиропу

AAAAAА тому що простий сироп робиться з БІЛЬКОГО цукру, я б сказав, що це те, що вони мали на увазі.

Також я шукаю цей другий, тому що я ніколи не чув про напій з такою назвою, і лише близьким за рецептом було циганське весілля.
Знову ж таки - якщо білий означає простий сироп, цей рецепт дуже дивний, оскільки ви вже вживаєте мед (також усі рецепти закликають медовий сироп, а не мед у його несвіжій формі).

для додаткового моменту зазначу, що ці рецепти дуже орієнтовані на етикетки. Навіть Absolut на сторінці своїх напоїв не згадують інших алкоголів за назвою. Чому Коінтре? Всього тричі.


1
Ну, це «коктейлі з підписами» для якогось готелю в Перській затоці, звідси новинні коктейлі та найменування певних марок.
Джавад

7
З огляду на те, що він завжди слід соком лайма, чи може це означати яєчний білок? mentalfloss.com/article/53127/…
Spagirl

Це може бути. Аперол, як правило, виконується як "фіз", де просекко бере роль нечіткості.
SZCZERZO KŁY
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.