Чому цей рецепт вимагає стільки дріжджів?


9

Молочний хліб виду смачний. ( Ось альтернативна посилання на випадок, якщо це посилання не працює для вас.)

Мені все ж цікаво: рецепт вимагає двох столових ложок дріжджів (на 5 склянок борошна), більше, ніж я коли-небудь вкладав у тісто. Чому це вимагає стільки дріжджів?

Чи завжди для збагаченого тіста потрібно більше дріжджів? Або це, що цей рецепт вбиває більшу частину дріжджів, перемішуючи його в гарячу рідину? Або це, мабуть, просто помилка, і 2 чайні ложки будуть добре?


Посилання не завантажить завантаження, щоб показати рецепт!
Cynetta

Це дивно. Добре, я додав альтернативне посилання на запитання.
Джейсон Орендорф

1
Якщо ви дивитесь відео, це напевно столові ложки.
користувач58697

2
Іноді, як у коржі з лососем, дріжджі додають як ароматизатор. Можливо, і тут? Це додає приємного смаку деяким рецептам.
Шляхом подорожі незнайомця

1
Якщо говорити з досвіду, не залишайте це тісто без уваги. Він може піднятися набагато швидше, ніж ви очікуєте. Я справді сумніваюся, час підйому на 1 годину; Я робила печиво з 2 ст.л дріжджів, і вони піднялися менше ніж за 20 хвилин.
FuzzyChef

Відповіді:


5

Маючи стільки дріжджів, для цього рецепта робимо дві речі:

  • Це додасть йому приємно дріжджового аромату
  • Це скоротить час підйому.

Дріжджі потребують активності води. Цей рецепт, як це часто буває з збагаченими тістами, має в ньому дуже мало води. У вершках і яйцях є вода, але мало, і дріжджі будуть конкурувати за неї з цукром. Через це насичене тісто часто потрібно довго піднятися.

Цей рецепт був використаний рестораном, який, ймовірно, потребує швидших підйомів. Вартість дріжджів дешевша, ніж вартість додаткового часу на підйом. Додатковий дріжджовий аромат - бонус.


3

Кількість дріжджів у рецепті трохи оманливе, оскільки дріжджі розмножуватимуться, коли ви докажете тісто, якщо справи все-таки працюють нормально. Іншими словами, ви закінчуєте трохи більше дріжджів через різні стадії підйому.

Однак більшість рецептів починається з менших дріжджів з двох причин:

  • менше дріжджів дешевше
  • менше дріжджів збільшує час доказування (там, де розвинуті ароматизатори)

У цьому рецепті він може бути спрямований на швидший час підйому для ефекту (або просто на швидкість), або це може зменшити ризик виходу з ладу (оскільки додавання більше старих дріжджів буде краще, ніж менше).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.