Як запобігти домашньому абрикосовому мармеладу від цвілі


2

Я робив пристойну кількість абрикосового мармеладу близько місяця або близько того назад і консервував їх у чистих і нових контейнерах, а кришки були герметичними. Кілька днів тому я відкрив:

enter image description here

Я зробив пошук Google і вирішив відкинути їх. Як я можу запобігти цьому? Я також читав про це, деякі люди запропонували заморожування, що не звучить як найкраще рішення для мене. Яка ваша пропозиція?

Співвідношення абрикоса і цукру становило 2/1, і приблизно половина використовуваного цукру була світло-коричневого цукру. Я не зовсім впевнений, але це, напевно, не було гарячою упаковкою.


Чи робили ви щось, щоб стерилізувати банки перед використанням? "Чистого" не вистачає, особливо якщо гаряче пакування. Яке співвідношення фруктів до цукру (рецепт)?
Chris H

Будь ласка, відредагуйте своє запитання, включивши рецепт і як саме ви консервували мармелад, це допоможе визначити, що пішло не так.
Debbie M.

@ChrisH: Ні, я не стерилізувала банки. Я прочитав кілька статей про кип'ятіння баночок, коли вони містять варення, але не зробили цього. Я відредагував питання, щоб додати співвідношення.
Gigili

@DebbieM .: Виправлено запитання. Я не впевнений, що ви розумієте під "як" я консервував мармелад.
Gigili

2
@Gigili є багато речей, які ви можете зробити, один з яких - кип'ятіння баночок після заповнення (вимагає спеціальних банок, а в деяких місцях рекомендований метод. Нагрівання банок до ~ 150 ° C в духовці перед нагріванням Варення - це ще одне, і те, що я роблю.Цей підхід до гарячого пакування є нормальним у Великобританії, і добре працює, якщо варення / мармелад має в ньому достатньо цукру.
Chris H

Відповіді:


6

Процес приготування варення, мармеладу (і тому подібного) стабільний протягом тривалих періодів:

Перша частина - рецепт - він повинен містити правильне поєднання фруктів, цукру, кислоти і пектину. (Якщо співвідношення цукру не є правильним, це може призвести до росту цвілі або дріжджів.)

Друга частина - консервування - використання дезінфікованих консервних банок і кришок, заповнення банок до рекомендованого рівня (зазвичай 1/4 "зверху), після чого обробка в киплячому водяному посудині протягом рекомендованого часу для вашої висоти і перевірка кришок переконайтеся, що вони правильно запечатані.

У випадку вашого рецепту, не було достатньо цукру і без додавання кислоти. Це, напевно, трималося б у холодильнику, але не довго. Заповнення баночки і нанесення герметичної кришки не роблять стійку варіанту, а в баночці залишається повітря, а також мікроскопічні мікроби, які можуть викликати цвіль і хворобу. Правильне консервування видалить повітря, створивши вакуумне ущільнення, яке може тривати багато років.

Все, що сказано, я сподіваюся, що ви не збентежені вищеназваною відповіддю. Виготовлення варення та консервування не є складним завданням, з кількома належними інструментами та хорошим ресурсом для вивчення відповідних кроків, ви можете робити всі види консервів, які можуть тривати у вашій коморі протягом року (або більше).

Щоб розпочати, перегляньте це посилання Національний центр збереження домашніх продуктів - Абрикосовий джем . Сайт має багато інформації про те, як розпочати роботу. Freshpreserving.com/canning-101 це також хороший ресурс, але вони рекламують свої власні продукти.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.