Повторне нагрівання помічника гамбургера


7

Коли я роблю «Гамбургер-помічник», я завжди точно дотримуюся вказівок, і консистенція соусу зазвичай хороша - не надто густа і не надто водяниста - але щоразу, коли я розігріваю залишки, соус практично перетворюється на воду і стає схожою на локшину і яловичий суп. Це відбувається з кожним ароматом. Що дивно, я завжди пам’ятаю, що залишок Helburger Helper був занадто густим і сухим, і мені потрібно було додати води, але зараз відбувається повна протилежність.

Чи занадто сильно я зливаю фарш, коли готую його? Чи щось я повинен робити по-іншому? Чи інгредієнти чи рецепти якось змінилися?


Як ви його зберігаєте? У герметичній ємності, поки ще гаряча?
AGirlHasNoName

Я вкладаю його в програмне забезпечення після того, як я його з'їм. Йдеться про кімнатну температуру до того моменту, як я її відклав.
Метт

2
@Matt, ви повинні розмістити інформацію з вашого коментаря у питанні, коментарі легше видаляються та створені для того, щоб викликати у користувача можливість редагувати більше інформації у своїй публікації.
Малахій

FYI, помістивши його в відкритий холодильник, він добре висушить його, так що це може протидіяти ефекту, який ви бачите.
UnhandledExcepSean

1
Як ти це розігріваєш? Якщо у вас зараз є більш потужна мікрохвильова піч, ви можете перегріти її до того, що кукурудзяний крохмаль руйнується як загусник
Джо

Відповіді:


15

Я зателефонував до генерального Міллза, виробника «Гамбургерського помічника», і запитав, чи були зміни в їхніх рецептах за останні 3 роки. Представник (Спасибі Кеті!) Сказав мені, що лише нещодавня зміна відбулася в 2016 році, коли вони перестали використовувати штучні ароматизатори та кольори та перейшли на загальноприродну формулу. (див. Що означає "природне" насправді? )

Я також відвідав веб-сайт General Mills і прочитав інгредієнти для всіх сортів гамбургерських помічників. Всі вони загущені кукурудзяним крохмалем. Кукурудзяний крохмаль, як правило, розріджується при повторному нагріванні, але я не маю пояснення, що могло б пояснити вашу зміну досвіду (всі інші фактори однакові). Подивіться, що ви робите по-іншому, і міркуйте, що є ваша відповідь.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.