Використання грецької фарини (макуха з борошна) замість дріжджів для приготування хліба в поєднанні з борошном загального борошна


2

У мене є борошно, що залишилося, і багато фарини, тому що це залишкові матеріали, і я хочу використовувати їх обох (щоб позбутися від них, але не викидати їх), я думав про те, щоб зробити хліб, поєднуючи їх обох.

Зазвичай фарна використовується для приготування тортів, печива і т. Д. І, поки використовується, замість загальнозміцненого борошна, дріжджі не використовуються, оскільки вона має тенденцію розширюватися сама по собі.

Тож у моєму випадку, якщо я хочу їх приготувати, комбінуючи їх до моєї хлібної суміші, чи слід уникати використання дріжджів або розпушувача?

редагувати 1

Під фариною я маю на увазі борошно, що саморозширюється, що використовується в тортах. Через неправильне розуміння, що слово "farina" приводить сюди, є його зображення як продане в Греції, так і побачене в грецьких супермаркетах.


Я не знайомий з farina як англійське слово, але іншими мовами це просто означає борошно . Тож незрозуміло, що ви намагаєтеся зробити.
Кріс Н

Я розмістив додатковий опис для farina.
Дімітріос Десіллас

1
Це звучить як борошно, що саморобляється (англійська англійська), або борошно, що саморостає (американське).
Кріс Н

Ну так, це насправді саморобне борошно.
Дімітріос Дезіллас

Відповіді:


3

Після того, як ви уточнили, що фаріна - це самовирощування борошна, ви можете використовувати його у швидких хлібах (содовий хліб). Напевно, ви можете знайти рецепт, в якому використовується саме ця борошно без інших заквасок.

Простій борошні знадобиться щось, щоб воно піднялося. Це повинні бути або дріжджі, або хімічні залишки в іншій борошні, однак, якщо ви просто змішаєте їх, вам не вистачить для великого підйому. Тому або додайте розпушувач для швидкого хліба, додайте дріжджі для традиційного хліба, або використовуйте його для приготування хліба.


Тож я все-таки повинен використовувати дріжджі або соду, чи так? Але це залежить від співвідношення суміші, наприклад, якщо моє загальне борошно з вуглецю становить 60% на вагу, а фаріна - на 40%, то його повинно вистачити, щоб розширити сам по собі, правда?
Дімітріос Дезіллас

1
Якщо ви наполягаєте на їх змішуванні, я пропоную вам знайти рецепт із застосуванням борошна для самостійного підняття, а потім перетворіть звичайну борошно на самопідготовку, додавши розпушувач. На відміну від дріжджів, хімічні речовини, які не розмножуються, настільки менше, ніж приблизно 90%, самовиростання, ймовірно, буде невтішним у рецепті, який вимагає 100%
Кріс Х
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.