Як видалити олію з супу? [дублікат]


8

Іноді я хочу уникати олії та пов'язаних з маслом продуктів. Як видалити олію з супу?У мене є мірна чашка з "заливкою внизу" - вона дозволяє вам скинути купок каструлі від смаження індички тощо, а зверху виливається з-під олії / жиру. Добре працює, але вміщує лише близько 1 склянки. Ніколи не бачив нічого більшого в кухонному застосуванні, але набагато більше для таких речей, як заливка розплавленого металу у ливарних тощо.
ivanivan

Відповіді:


24

Найпростіший спосіб - охолодити його (холодильник) і видалити затверділий жир, який повинен був плисти на вершину.

Ви можете спробувати робити, поки суп гарячий, скориставшись дрібною ложкою і ложкою рідкого жиру зверху або використовуючи абсорбуючий папір для вбирання жиру.

В обох випадках він ніколи не видалить увесь жир, особливо якщо суп містить м'ясо або не є прозорим супом (як консума)


1
Щодо паперу: я пропоную, якщо не можливо, вибілений папір. Навіть контакт з поверхнею іноді може передавати цей відбілюючий смак, якщо це не робиться ретельно. Більшість паперових рушників, з якими я стикався, вибілені.
Booga Roo

6

Ви можете використовувати масляний скиммер, наприклад, цей від Amazon . По суті це сито з дуже тонкою сіткою, воно працює, оскільки жири набагато в’язкіші, ніж рідини на водній основі, тому залишайтеся зверху на скиммері, поки вода проходить.

Я використовую один, щоб видалити жирні продукти та домішки на м'ясо з бульйонів та супів, хоча рослинні олії, як правило, менш в'язкі, тому я не впевнений, чи добре це буде працювати, хоча охолодження його зробить жир більш в'язким.


1
Акуратний інструмент. Це добре працює навіть на гарячих супах чи вам потрібно охолодити його, щоб жир був більш згущеним?
Еріка

чи добре це справляється з "грубими" супами?
Макс

2

При приготуванні супу я зазвичай готую його під тиском і даю охолонути в скороварці протягом ночі. Зайве масло для приготування їжі пливе до верху, і його можна видалити ложкою, або турецьким тушонкою. Я роблю це як перший крок до ліквідації, розігрівання та приправ.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.