Я готую тушонку з яловичини у вазоні і випадково поклав трохи борошна на початку не в кінці


8

Я готую тушонку з яловичини у вазоні і замість того, щоб в кінці додавати трохи борошна, я випадково додав її на початку. Що робити, щоб це виправити? Чи буде це зіпсувати рагу? Був зайвий бульйон, так що він просто не загусне і все ще готуватиме нормально?


1
Якщо це не розпадається, ви можете використовувати дешевий, грубий, друшляк, щоб подбати про маленькі шматочки борошна. Якщо ви додаєте в рагу будь-яке тало або масло, легкий трюк - спершу зробити крупу з борошном, а потім додати її до рагу. Роблячи крупу, кожен невеликий шматочок борошна ефективно укладається в шар смачної жирності. Як тільки ви додасте трохи води або молока, борошно збиватися майже неможливо. Додайте його до рагу, і ви не вдома. Удачі!
Хмара

Відповіді:


21

Ви повинні бути добре, доки ретельно перемішаєте його.

Розсипання яловичини та коричневе покриття - це дуже поширений перший крок, тому, можливо, там вже є якісь? Будь-яке зайве борошно для згущення потребує певного часу для його приготування, інакше це зробить підливу зернистою.

Перемішати, розмішати, розмішати, і якщо ви побачите грудочки, вийміть їх. Будьте обережні, щоб бульйон не згущувався, оскільки це може прилипати і горіти під час запікання, що робить тушковану крупу такою.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.