Як я можу почистити вікно духовки?


8

У моїй духовці є зручне вікно. Він дуже старий і вкритий сажею. Я спробував те, що говорять у багатьох рекомендаціях, і разом вживав воду та харчову соду, але це не перерізало бруд. Хтось знає, як позбутися цього безладу?

Відповіді:


10

Очисник духовки зніме це відразу. Якщо ви чутливі до неприємних шкідливих випарів, ви можете отримати дим без виду.

Переконайтеся, що ви дотримуєтесь інструкцій виробника до листа, і не переконайтесь, що немає дітей чи домашніх тварин.


Я звітну про це. Я думаю, я спробував це кілька років тому.
Наомі Кемпбелл

ЛЕГКО ВИКЛЮЧЕНО! Це те, що я використовував у вікні пічної піци, і це чудово працювало.
sarge_smith

Я скористався легким відключенням у вихідні. Я хотів би сказати дві речі. Спершу я просипав дещо, і це спалило дірку в моїй дерев’яній підлозі. Решту вихідних я провів по телефону, щоб побачити, скільки коштуватиме мені ремонт підлоги. По-друге, я зараз бачу крізь вікно, але воно тепер зафарбоване у жовтувато-зеленуватий колір. Практично неможливо побачити, як зараз. Я знаю, що коли я придбав духовку, скло було ідеально прозорим, не тоноване.
Наомі Кемпбелл

1
@Naomi: Однією з тих інструкцій, яких ви повинні були дотримуватися в листі, є покласти газету на підлогу навколо вашої печі. Вибачте за ваш поверх :(
hobodave

Я збираюся відзначити це найкращою відповіддю, але все одно хотів би знати, чи є у кого рішення жовтого відтінку на склі. Мене це турбує достатньо, щоб відчути, ніби я повинен її замінити, але я вважаю, що краще ні.
Наомі Кемпбелл

3

Вікна духовки зазвичай мають три-чотири шари скла. Якщо ви хочете почистити речі всередині і зовні, вам потрібно вийти на службу ремонту приладів і розірвати двері.

Якщо ви просто хочете просто почистити внутрішнє скло, ви можете використовувати густу пасту, що складається з харчової соди та води, ганчірку, що не дряпається, чи очищувальну подушку та трохи жиру в ліктях. Ця публікація це дуже добре пояснює:

Як почистити вікно духовки

Крім того, майже в кожній склянці духовки є тонування. Це основна причина, що ви не повинні використовувати чистячий килимок для його очищення. Чистячі прокладки будуть дряпати відтінок. Я не думаю, що очищувач духовки не відповідає за знебарвлення скла. Один із способів точно знати - це знайти і розпекти, як ваша, і подивитися на це.


2

Чи має ваша духовка цикл очищення? Я мав і хороший, і поганий досвід роботи з циклами очищення, але в деяких печах вони працюють досить добре. Навіть якщо вони не видаляють всю грязь, вони значно полегшують її видалення водою та обережними очисниками.

Потім я знову використовував духовки, де цикл самоочищення нічого не робив. Це залежить.


2
просто не забудьте вийняти будь-які термометри духовки перед запуском циклу очищення ... вони не завжди виживають. (але якщо у вас є чавун, який потрібно повторно виправити, вони можуть зупинитися, щоб допомогти зняти їх.)
Джо

Я спробував цикл очищення. Я не бачив візуальних змін у вікні. Мені ще не вдалося витерти безлад.
Наомі Кемпбелл

@Naomi - схоже, що ваша духовка має неефективний цикл очищення. Вибачте, що це почуваю - я боровся з цим болем у старій дешевій печі в прокат. У цьому випадку я частково використовував очищувач духовки з розпилювачем, щоб частково вирішити цю проблему.
justkt

0

Залежно від того, наскільки брудна чи сучасна ваша духовка, вам доведеться збалансувати компроміси щодо того, варто чи ні спробувати її очистити, коли зможете придбати порівняно недорогу нову духовку. З'ясуйте, скільки коштує ваш час, і якщо це більше, ніж вартість нової духовки, ви, мабуть, не повинні турбуватися.

Зараз це звучить екстремально, але якщо у вас виникають багато проблем з його чищенням, цей варіант варто пам’ятати. Нові духові шафи також, як правило, більш ефективні, забезпечуючи рівномірний цикл нагріву та чудові цикли самоочищення (тому вам більше не доведеться турбуватися про це!)


1
Ви можете замінити скло, дещо дешевше, ніж купувати нову духовку.
Брюс Олдерсон

Я думаю, що ваша відповідь досить надумана. Навіщо мені замінити духовку лише тому, що я не бачу через вікно? Також я перегляну відповідь Брюса на заміну склянки і побачу, скільки це може коштувати мені.
Наомі Кемпбелл
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.