Чи можете ви помістити деталі PLA у свій автомобіль (на сонці)?


16

Я зараз будую свій власний головний пристрій / стереотипний прототип для автомобіля, який матиме 3D-друкований корпус.

Я турбуюсь про те, що автомобілі можуть нагрітися на сонці, а тим більше, якщо ви живете в жаркому кліматі. За деякими оцінками, салон автомобілів піднімається до 50-60 ° C, іноді навіть за погоди лише 20 ° C через ефект "парникових", що створюється в автомобілі. Я живу в досить помірному кліматі, але влітку все ще можна досягти до 20-29 ° C (80-85 ° F), і мій автомобіль може отримати до 60 ° C / 150 ° F в спекотний день.

Частина не буде піддаватися впливу безпосередньо на сонце, але, очевидно , буде піддаватися впливу тепла і з салону автомобіля , коли на сонці, і , можливо , від двигуна випромінює тепла через брандмауер, хоча останній фактор буде відрізнятися від автомобіля до машини.

Чи повинен я бути стурбований тим, що використовую PLA зі свого боку? Якщо ні, то який матеріал, якщо він є, краще підходить для цих можливих температур (крім металу)?2
@Greenonline, якщо ви думаєте, що хтось із цих відповів на це запитання, будь ласка, поставте запит "Закрити"
Карл Віттофт

2
@CarlWitthoft - я, безумовно, можу проголосувати за його закриття, якщо цього потрібно. Однак якщо я проголосую за закриття, то воно негайно закриється. Було б демократичніше, якби громада проголосувала за закриття її як дубліката, коли вона отримає п'ять голосів. Схоже, ще не отримали жодного голосу. Я лише підвищив обізнаність щодо пов’язаних питань, оскільки пам'ятаю, як читав їх за останні пару років.
Greenonline

Відповіді:


17

Ні, PLA не можна використовувати в автомобілях, що стоять на сонці. Температура може локально перевищувати 50 ° C (122 ° F).

У мене надруковані шарнірні шпильки від PLA для автомобіля (не піддаються впливу прямих сонячних променів), але після одного дня на сонці (зазвичай тут не виходить більше 29 ° C або близько 85 ° F) штифт деформувався (друкується лише для підгонки форми). Фактична шпилька була врешті-решт надрукована в PETG, і навіть з PETG частина деформувалася трохи, коли в машині стало дуже жарко.

Ваша деталь може не нагрітись так, як вона нижча в машині, але ви можете найкраще роздрукувати деталі в нейлоні (поліамід, Пенсільванія), ABS або будь-якому іншому високополімерному сополімері (наприклад, зробленому з Amphora HT5300), є багато на вибір сьогодні.

Якщо це ненавантажувальний компонент, який не є напруженим (наприклад, кришка або втулка), він може бути надрукований у PLA, але я не зміню зміни та надрукую його безпосередньо у більш стійкому до температури матеріалі.


Завантаження деяких технічних аркушів із різних ниток допоможе вам отримати програму PLA :

Не підходить для довготривалого використання на свіжому повітрі або у випадках, коли надрукована частина піддається впливу температури вище 50 ° C.

схожий на нейлон :

Не підходить для застосувань, коли надрукована частина впливає на температуру вище 80 ° C (176 ° F).

Для завершення огляду, як правило, матеріали не слід виставляти вище за тривалі періоди часу (давати чи брати):

  • 70 ° C (158 ° F) для основних ко-полімерів
  • 85 ° C (185 ° F) для ABS
  • 100 ° C (212 ° F) для поліпшених сополімерів
  • 105 ° C (221 ° F) для поліпропілену (PP)
  • 110 ° C (230 ° F) для полікарбонату (ПК)

4
Як анекдот, я надрукував деталі для свого автомобіля, які йдуть під капотом (не торкаючись двигуна) в нейлоні - жодних питань, і це вже не менше року.
user60561

Матеріалом, який використовується в автомобільній промисловості, є ASA, який можна роздрукувати при температурі 240-265 ° C (рекомендується 90-110 ° C, рекомендується шафа) і може витримувати тривалий вплив до 100 ° C протягом тривалого часу. Він має тенденцію до викривлення за ціною, починаючи від 23 € / кг. На верхньому кінці матеріалів розміщені іллідурні нитки, які доступні з стійким діапазоном температур до 180 ° C за ціною від 100 € / кг вгору. Керамічні нитки, як LayCeramic, могли отримати (після загартування в печі) ВІДМОВИ більше, але коштують понад 200 € / кг
Trish

У мене є шланг для змиву рідини для шайби PLA, який не має великих проблем.
R .. GitHub

@R .. Так, це можливо, тому: If it is a non load bearing component that is not stressed (e.g. a cover or a bushing) it could be printed in PLA.
0скар

@ 0scar: Так, просто надаючи ще одну точку даних щодо цього.
R .. GitHub

9

Якщо ви помістіть деталі PLA в герметичний пластиковий пакет (або два, щоб він залишався сухим) і закип'ятіть у воді (212 ° F або 100 ° C), деталь «відпалює». Затрачений час залежить від форми деталі, але для невеликих деталей повинен становити близько 15-30 хвилин. Ви можете варити довше, якщо не впевнені, але це не дає додаткової користі після відпалу деталі. Коли ви виймете і охолодить відпалену частину, вона буде відчувати себе твердішою і компактнішою. Ви також можете помітити незначне діда або зміна кольору.

Відпалені деталі стають трохи стійкішими до нагрівання основи. Процес відпалу скорочується і твердіє вашу деталь (я відпалив шестірні), тому вам потрібно врахувати усадку, зробивши неопечену деталь трохи більшою. Я роблю це для крокових кріплень або зубчастих передач за потребою. Помістити свою частину в салоні автомобіля може залежно від вашого клімату. У моєї невістки на приладовій панелі встановлено фотокамеру, яка показує значну основу, але вона все ще використовує її.

Ось додаткова інформація, і я впевнений, що ви можете знайти більше ...


5

Сонце гниє найбільше, якщо не вся пластмаса, при цьому PLA, ABS та PETG гниють в різній мірі та з різною швидкістю. Отже, якщо навіть частина вашого корпусу, наприклад, краї, видно, вони незмінно піддаватимуться впливу сонця в якийсь момент (хоча, можливо, недостатньо), що зробить їх крихкими.

Однак, як ви кажете, ваша головна турбота тут не пряме сонячне світло, а тепло. Оскільки ця інформативна стаття, використовуючи PLA для довгострокових зовнішніх програм , пропонує:

PLA чудово, тому що деформація менше, ніж у ABS.

Цікаво, що він також зазначає (знову ж стосується сонячного світла, а не проблем у вашому випадку):

Як бічну примітку, PLA посилається на значно стійку до ультрафіолетового випромінювання.


Подібні запитання

Хоча ваше запитання не є дублікатом, як таке, на цю тему вже є ряд питань (і відповідей), які я пам’ятаю, побачивши та були актуальними.

Хоча я цитував деякі відповідні частини нижче, можливо, варто також ознайомитись з іншими публікаціями за цими посиланнями:

Майте на увазі, що PLA має набагато нижчу температуру, і там, де починається гнучкість. Я колись влітку протягом 3 годин у своєму автомобілі мав друковані на PLA деталі, і коли я повернувся, вони кудись зігнулися.

Я не знаю про погодні умови у вашому місцевому середовищі, але якщо ви відчуваєте жарку температуру і ваш знак висить під прямими сонячними променями, я б радив переконатися, що ви захищаєте букви від згинання (наприклад, покрийте їх пальто епоксидним покриттям або щось подібне).

Властивість, яку ви шукаєте в термопластіку (який визначатиме постійну робочу температуру), - температура склування. Це точка, в якій пластик починає текти і стає деформованим, як описано EvilTeach . PLA досягає цього стану близько 60 ° C, тоді як ABS - це близько 105 ° C, що відповідає вашим вимогам. Щоб піти трохи далі, полікарбонат пропонує температуру склування близько 150 ° C, а Ultem - 217 ° C.

50 ° C для вас гаряче. Температура склування PLA становить 65 ° C. Автомобіль у південному сонці дійсно може нагрітися.

... якщо деталь сконструйована так, щоб бути достатньо міцною для використання в PLA, вона не буде кращою в "сильнішому" АБС. Якщо частина довільної угоди буде "точнішою" та "менш вигнутою" - це може полегшити її використання. Окрім широкої прихильності громадськості до самовідтворення (або здебільшого самовідтворення з деякими металевими деталями), є багато аргументів для виготовлення більшості деталей принтера з оброблюваного металу, з цього приводу - набагато сильніше, ніж ABS або PLA.

PLA також повільно тане під прямими сонячними променями. Я це бачив з перших вуст, залишивши відбиток на своєму підвіконні і спостерігаючи, як він повільно перетворюється з вагою предметів на ньому.

Також пов'язана температура, хоч і не суворо пов’язана з автомобілем (хоча саме там ви, швидше за все, знайдете подорожній кухоль), є найбільш інформативною відповіддю Райана Карлайла, яка згадує про відпал, як це запропоновано у відповіді OyaMist Aeroponics :

Можна відпалити PLA для виживання більш високих температур, оскільки це збільшує кристалічність полімеру і тим самим робить його більш стійким до жару. Однак це дуже експериментально, і результати значно відрізнятимуться від постачальника нитки, кольору / пігменту та використовуваного процесу відпалу.

PLA може бути нестартером для зовнішнього використання, оскільки біологічно розкладається і може руйнуватися при сонячному світлі. Хоча повільно, але не буде корисним для довгострокового проекту.


1
Прапори "Не відповідь" на алмаз-мод-відповіді зазвичай відмовляються з природних причин, але я дійсно мушу зазначити, що такі типи відповідей не дуже підходять для обміну стеками. Це має бути коментарем до актуального питання. Ваші посилання в будь-якому разі відображатимуться у розділі "зв'язаний" у публікації. Якщо ви вважаєте, що ці відповіді також дадуть відповідь на це питання, ви можете скопіювати відповідні частини, щоб зробити це самостійною відповіддю.
труба

2
@pipe - Ви абсолютно праві, очевидно. Прошу вибачення за те, що я ставлю поганий приклад і за свою поспішну відповідь, що стосується лише посилань. Я пам’ятаю, як раніше бачив подібні запитання до ОП, але не хотів позначити це як дублікат, і тому я почав коментувати, але потім це не вписувалося в рамки символів. Було дуже пізно, і я не встиг завершити відповідь на задовільний стандарт (я знаю поганий виправдання). Я розширюю публікацію, цитуючи відповідні частини, пов’язані з питаннями зараз. :-)
Greenonline

2
@pipe - Дещо оновлено. До речі, мені дуже подобається домашній улюбленець вашої домашньої сторінки. Це також дратує пекло від мене, і я назавжди редагую та додаю &nbspміж сумою та одиницями - дуже сильно засмучуючись у деяких людей .
Greenonline
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.