Виготовлення айєрського морозива


8

Я працював над вдосконаленням домашнього морозива і цікавився, чи хтось знає, як отримати більше повітря в суміш. Морозиво чудово виходить з виробника, але як тільки я поклав його в морозилку, щоб трохи затвердіти, він стає дуже щільним.

Це справа в тому, щоб запустити виробник довше? виготовлення менших партій?

Дякуємо за пропозиції


1
Насправді існує безліч різних рецептів для виготовлення морозива, які дозволять отримати дуже різні перевитрати; Ви можете вказати, як ви готуєте своє?
Ааронут

в основному просто зробити суміш - холодне перемішування, якщо це морозиво - гаряче тушкування, якщо це яєчня на основі яєць - охолодження суміші в холодильнику протягом декількох годин, а потім покласти її в чайник.
бокси-вечері

Я чую, що менші партії можуть допомогти, додаткове приміщення дозволить більше повітря потрапляти в суміш, перш ніж вичерпається місце. Джерело тут .
Мега

Відповіді:


3

а як бити в міксері перед тим, як поставити в морозильник? ви просто хочете ввести повітря в суміш.

кращі виробники морозива часто перемішують суміш і вичісують, таким чином повітря потрапляє в суміш, коли вона замерзає.


Заперечивши ідею, просто доведеться їхати по лінії повітря, не перетворюючи її на збиті вершки.
бокс-вечері

@ boxed-вечері Я знаю, що вашому коментарю 7 років, але я думаю, ніхто до цього не звертався. Якщо ви поставите контейнер навколо солоного льоду і збийте його досить довго, щоб він став "збитими вершками", а потім ще трохи, ви робите вершкове морозиво. На той момент ваше морозиво - це просто емульговане масло (яке морозиво насправді все-таки є), тому відносно безпечно використовувати морозильник.
ILikeTacos

12

Я бачу декілька відповідей, які, здається, накручують проблему навколо проблеми, але не зовсім вдаряють по ньому ...

Якщо у вас є час, подивіться цю статтю «Серйозна їжа», «Лабораторія їжі: Справжнє морозиво без машини для морозива» . Хоча мова йде про виготовлення морозива без машини, багато принципів стосуються і машин, тому що проблема, з якою ви стикаєтеся, така ж, як і у тих, хто не має виробників морозива: Утворення крижаних кристалів.

Всупереч тому, що говорить відповідь шефа, вам не потрібно тримати морозиво при температурі вище замерзання, щоб запобігти кристалам. Як правильно вказала Моллі , саме в цьому і полягає мета подолання; чим на морі морозиво, тим менше можливостей утворюються кристалики льоду. Але це ще не вся історія. Вам не просто потрібно включати повітря, потрібно тримати його розпорошеним , щоб рідина ніколи не надто густа на одному місці.

Виробники морозива повинні робити обидві речі. Збиваючи крем, поки він замерзає, він зберігає дисперсію суміші і вводить більше повітря (перезволоження).

Мені здається, що те, що відбувається, - це те, що твій виробник морозива просто не застудився. Якщо б фактично довели температуру морозива до нуля або нижче, то консистенція не змінилася б після того, як помістити його в фактичну морозильну камеру. Таким чином, ви отримуєте не зовсім заморожене морозиво з виробника морозива, що чудово, але потім ви кладете його в морозильну камеру, де ця не зовсім заморожена рідина утворює великі кристали льоду, коли вона замерзає справжній.

Тож ваші рішення цієї проблеми:

  • Інвестуйте у випускник морозива вищого класу, який краще застудить (це може бути, а може і не бути практично).

  • Введіть додатковий прогін, попередньо збивши крем перед тим, як покласти його в машину. Збийте до тих пір, поки не утворюються м'які піки, а потім складіть їх у суміш (не розмішуйте!). Те ж можна зробити і з яєчним білком. Це може дати вам небажану кількість перевитрати, як, наприклад, 94%, що є у Брейєра, але це зробить майже неможливим утворення кристалів.

  • Заморожуйте спалах сухим льодом або рідким азотом. Це може бути і не практичним, але це найнадійніший спосіб запобігти утворенню кристалів льоду, оскільки головне, що потребує утворення кристалів, - це час .

  • Якщо ви не можете заморозити спалах, то спробуйте упакувати збиване морозиво в лотки для льоду, як це робить Кенджі (Серйозне поїдання) із «сирим» морозивом, а потім дайте йому крутити в кухонному комбайні, як тільки воно застигне.

  • Нарешті, одне, про що навіть «Серйозні їжі» нехтували, - це використовувати стабілізатор . Ксантанова гумка чудово підходить для морозива і допоможе зберегти її при "збитій" консистенції, поки вона знаходиться в морозилці. Вам не потрібно багато - використовуйте не менше 0,5% від загальної ваги. Зокрема, стабілізатори - це те, що дозволить вам довше заморозити морозиво , і запобіжить «термін придатності» на 1-2 дні, про який було сказано в попередній відповіді.

Будь-яка або всі ці речі покращать гладкість морозива та допоможуть йому пережити процес заморожування.


1
Ще одна порада: як сказав Ааронут, у виробника морозива, мабуть, не стає досить холодно. Спробуйте охолонути інгредієнти якомога більше, перш ніж додати їх до машини. Звичайно, дозвольте їм досягти температури в холодильнику, і подумайте, як покласти їх у морозилку на кілька хвилин, якщо це недостатньо добре. Чим холодніше вони починаються, тим холодніше вони закінчаться.
Джош

Хороші бали, @Josh. Також охолодіть змішувачі та миски. Кожна трішки допомагає.
Ааронут

4

Жир, сало, сало! Вам потрібно щось, щоб утримати вміст води в морозиві не утворюючи великого блоку, коли він замерзає. Комерційне морозиво виготовляється в морозильних камер, які впорскують повітря, таким чином роблячи їх пухнастими - кількість повітря, що вводиться, називається перевитратою.

Оскільки у вас немає системи нагнітання повітря, найкраще розділити ці маленькі кристалики льоду - мати більше жиру в морозиві. Він буде включати більше повітря в міру відбивання, але сам жир також зробить його більш м'яким, відокремлюючи краплі води. Не надто доброзичливий на стегнах, але о, такий чудовий смак у роті. Спробуйте використовувати в суміші важкий крем.

Ще одним фактором насправді може бути клітковина. У мене є рецепт сорбету з ананасів, який після замерзання повністю залишається в морозилці. Рецепт простий - 1 середній нарізаний свіжий ананас, 1 1/8 склянки цукру і 2 ст. лимонний сік. Всі очищуються в кухонному комбайні, потім кладуться в морозильну камеру (невеликий 1 1/2 кв. Вид). Немає жиру, але він легко зачерпується і їсть. Мій висновок полягає в тому, що це повинна бути клітковина в свіжому ананасі.


Я не думаю, що це вміст жиру, я вживаю незбиране молоко і важкі збиті вершки. Так що не вистачаючи всього крему, я в значній мірі знизив вміст жиру.
бокс-вечері

3

Я роблю морозиво за допомогою однієї із заморожених чаш у моєму домашньому морозильнику (-18deg), і воно виходить зачерпним. Я знайшов найбільшу різницю - це збиті яєчні білки. Якщо ви збиваєте їх до тонких твердих білків і базуєте на цьому морозиво, то воно повинно бути досить зачерпним.

Чим довше ви залишите його замороженим, тим важче буде. 24-48 годин нормально. Через тиждень він твердне - саме там допоможе більш високий вміст жиру.

Ян


2

велика проблема полягає в тому, що ваш домашній морозильник занадто холодний. натуральне морозиво - це поєднання невеликих заморожених кристалів льоду, жиру, цукру та води. цукор і жир знижують температуру замерзання води, але це все ще напіврідка суміш.

Коли ви вставляєте суміш у морозильну камеру, ви знижуєте температуру замерзання і заморожуєте всю річ твердою речовиною.

ви помітите, що магазини морозива, які обслуговують морозильні камери, не застуджують кісток ... в цьому є причина.

ви можете спробувати підняти температуру морозилки.

ви помітите, якщо дозволите морозиву трохи розморозити, а потім змішати його, це буде більш приємна текстура.


дозволяючи трохи відтанути, це допомагає зробити її більш легкодоступною.
бокси-вечері

0

Комерційні машини для морозива мають насос для примушування повітря до суміші, оскільки він замерзає, на жаль, хоча це не неможливо, я не можу знайти жодного виробника, який виготовляє його. Це виходить, використовуючи Magimix або еквівалентний ручний пристрій. Коли ви нагріваєте свою суміш, використовуйте збивач у каструлі, коли вона нагрівається (Magimix зроблений для цієї мети. Я не знаю про інші марки) Після того, як суміш охолоне, збийте її ще до того, як збивати, використовуючи довгий тонкий глечик, так вона не плескається, продовжуйте тягнути знизу до верху і лягайте на одну сторону настільки, наскільки ви можете, щоб повітря могло зайти, протягом хороших 5 хвилин. Я зупиняю машину 3 або 4 рази під час забивання і знову б’ю, перебуваючи в машині. Ви повинні пам’ятати, що комерційні машини коштують тисячі фунтів, тому ви можете лише вдосконалитись і не отримати 100% результатів.

Поради. Щоб ваше морозиво було більш м'яким, потрібно вживати в суміші продукти, які не замерзають, спробуйте використовувати одне або кілька із них. (на літр суміші) щедра щіпка морської солі, 2 чайні ложки желатину або 1 шпилька або дві спиртки або хороша дівоча оливкова олія. Ароматизуйте морозиво лікерами добре, оскільки воно ароматизує і одночасно перестає замерзати. Якщо ви додаєте фрукти у своє морозиво, завжди вимочуйте його в спирті, якщо ви не хочете аромату, використовуйте горілку. Це путівник для дорослих не для дітей. Кіт Тункін.


0

Повітря надасть вам об'єм і трохи іншу текстуру. Але для того, щоб дійсно покращити текстуру, я роблю це для одного літра вершків (тобто суміші, яку ви хочете заморозити), яка варіюється між 8% і 15% жиру (я, як правило, вкладаю 11%, 14% для ароматів ванілі або шоколаду) . О так, завжди використовуйте чистий крем, що зазвичай буває з органічним кремом. Креми, які продаються в загальному продуктовому продуктовому магазині, часто мають фактурний агент, який зробить ваше морозиво сніжним, лускатим з великими кристалами:

Збийте 1 - 2 жовтка з трохи цукру, щоб вийшла стрічка (жовток став білим і густим). Нагрійте свою суміш до 149 ° F (але не дуже, інакше вона зварить яєчний жовток), після чого додайте «ребристий» жовток, помішуючи дуже обережно. Молекули води зв'язуватимуться з жовтком від 140 до 149 ° F. Це змінить ваше морозиво більш гладкою і кремовою текстурою. (PS Я спростив пояснення, оскільки це трохи складніша хімічна реакція)


0

Повітряність морозива (надмір) залежить від швидкості збивання. Чим швидше обертається лопатка вашого машини, тим більше ви перевищуєте, тим просто.

На жаль, я не бачив машин, які дозволять вам регулювати швидкість. Взагалі автономні машини мають досить повільний поворот, а пристосування для змішувачів, що стоять на підставці, повинні повертатися набагато швидше і створювати більше перевитрат. Тож подивіться, чи зможете ви придбати його пухнастим на іншій машині (можливо, спробуйте свою базу в будинку друга, який має навісне обладнання, перш ніж витрачати на нього гроші).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.