Чи можу я ще їсти цю рибу? [дублікат]


8

Щойно я знайшов у морозилці пару філе лосося, які, здається, там вже близько двох років. Чи вони все ще їстівні, або я повинен їх перебрати?


4
Мій особистий підхід полягає в тому, щоб забути все, про що я дійсно не впевнений.
йоссар

@yossarian: Ну зазвичай я його вживаю, якщо він пахне і виглядає нормально, але із замороженою їжею ви насправді не можете сказати. Я вважаю, що це буде цілком безпечно їсти, або повноцінно їздити, але я не маю уявлення, що, отже, чому я прошу!
Буде Вузден

Як вони упаковуються? (Запечатаний вакуумом, загорнутий у папір, пакети-блискавки?)
Моніка Челіо

Відповіді:


14

Я погоджуюсь з йоссаріаном, якщо я сумніваюся в цьому, я це чую. Хоча в цьому випадку лосось напевно не завдасть вам шкоди, він може просто погано на смак. Втрата вологи (спалювання морозильної камери), поглинання ароматизаторів тощо. Я б не їв її, тому що вона не буде чудовою. Мій тесть їв би його, тому що ви не викидаєте їжу (його правило). Підсумок, якщо він був у морозилці протягом цих двох років прямо, це не призведе до харчового отруєння та не заподіє вам шкоди. Це лише питання смаку. Але будьте впевнені, це не буде смачно.


Я здогадуюсь тоді ще поїду; Дякую!
Буде Вузден

Залежить і від температури морозилки. Якщо ваш морозильник ледве не замерзає, є ймовірність (хоч і невелика) щось могло зіпсуватися в морозилці. Якщо це добре і холодно, там все ніколи не зіпсується, воно просто, як ви сказали, погано смакує.
Мисливець на екземпляри

6
Інша причина, коли ти переймаєшся, це те, що навіть якщо це добре, ти будеш весь час обмиватися з цим і не будеш насолоджуватися цим.
Ааронут

11

Мій дід був комерційним рибалкою на північно-тихоокеанському узбережжі. Він використовував рибу для найменування лосося. Коли у нього в морозилці була «витримана» риба, він робив, щоб перемолоти її ПОКРІЛЕНО в молоці. Якщо воно було надмірно рибним, молоко змусило рибу підсолодитися. Ви можете понюхати рибу, коли вона повністю розморожена і перевірити її консистенцію. Якщо він чудово пахне і має гарну консистенцію для лосося, просто приготуйте його з приємним лимонним соусом. Ви завжди можете його приготувати, а потім розтерти як паштет із зеленню та цибулею для чудових крекерських закусок.


І дякую за цю пораду! Я обов'язково буду користуватися ним у майбутньому (якщо потрібно).
mrwienerdog

11

Я думаю, я би застосував інший підхід. Я спершу розморожую лосось і бачу, чи він виглядає і пахне ОК, і якщо це станеться, я знайду спосіб його використовувати. Щоправда, це, мабуть, не буде таким смачним, як у день, коли він зайшов у морозильну камеру, але, певно, певним чином був би смачним. Можливо, використовується в тортах з лососем? або горбуша з лососем.

Я знайшов і використав філе валлі в морозильній камері, якій було кілька років (я звик погано маркувати), які мали смак. Я думаю, що тварина померло, щоб забезпечити мені це м'ясо, тому я повинен зробити все можливе, щоб переконатися, що воно використовується.


1
Я використовую той самий підхід із замороженими продуктами, які я знаходжу в задній частині морозилки зі спини, коли мені було страшно при маркуванні речей. Я підтримую морозильну камеру нижче 0 і регулярно перевіряю її, тому я знаю, що це "безпечно" в сенсі "не вбиває мене", тому я просто перетворюю її на щось, що може замаскувати опік морозилки. Суп / цукерка мені чудово звучить.
stephennmcdonald

1
@stephenmcdonald: у вас морозилка нижче нуля? Хіба це не те, що передбачається робити морозильник ? О ... я бачу, Фаренгейт. ;-)
Юрген А. Ерхард

2

Я ловляв рибу на Алясці і їв 2-річну заморожену лосось, який був настільки спалений в морозилці, що я повинен був вирізати половину її геть, але через 45 хвилин на моєму грилі з деревних гранул Treager було дуже смачно.


0

Заморожену рибу можна зберігати нескінченно

За даними USDA, заморожені продукти зберігатимуться нескінченно, якщо зберігати в герметичній упаковці при постійній температурі при нульових градусах Фаренгейта. Заморожування риби не знижує її поживну цінність. Опік морозильником може висушити рибу на плямах, але їсти все одно безпечно.


-1

Я бачу, що ніхто не переймався слухати вказівки щодо розміщення повідомлень з точки зору відповіді на запитання. Ні, не їжте його. Це шлях до минулих рекомендацій щодо безпечності харчових продуктів. Якщо ви були рестораном, кафе чи будь-якими торговими пунктами, максимальне використання всіх заморожених продуктів становить 6 місяців. Для цього є причини: стінки клітин пошкоджуються, і нагрівання морозильної камери, де певна сухість впливає на якість їжі, тому, хоча це може не вбити вас, якість, ймовірно, погіршиться. Бактерії лежать в режимі спокою в морозильній камері, щоб вони не псувалися, як у холодильнику або при кімнатній температурі, але все-таки будуть активними після розморожування.

Я сподіваюся, що це допомагає людям. Вам слід дійсно наклеїти етикетку на заморожені речі, щоб відстежувати дату


4
Існує принципова різниця між безпекою харчових продуктів та якістю їжі . Подумайте про недоготовану курячу грудку проти дуже приготованої через одну. Що стосується замороженої їжі, то ми маємо справу з якістю , отже, ніхто не порушив жодних рекомендацій.
Stephie
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.