Чому у «сотейників» є прямі сторони?


9

Я неодноразово читав, що під час панірування, сковорідка зазвичай має вигнуті сторони, щоб можна було кидати їжу. Однак кожного разу, коли я дивлюся на сковороди на веб-сайтах для покупок і подібне, каструля з написом "панірована каструля" має прямі вертикальні сторони та кришку. Кришка стає ще більш заплутаною, коли хтось думає про це, оскільки кришка викликала б розпарювання - якраз протилежну меті панірування. То що з цим заплутаним називанням?

редагувати:

За запитом, ось "посилання" на багато каструль з написом "соте" ... Google shopping


Чи можете ви поділитися посиланням на один із цих сотейників?
Чад

Ви маєте рацію - це не має сенсу, вони повинні мати нахилені сторони, щоб ви могли легко підкидати (або стрибати, як Даніель сказав нижче) подурливі речі
Сем Холдер

Я вважаю, що найголовніше використання великої каструлі з соусом з кришкою, прямобічної, для приготування плову / плову. Як результат, я вважаю це необхідним обладнанням.
Орлінг

Відповіді:


11

Північноамериканські компанії з посуду використовують, що терміни "соте" та "саутеза" взаємозамінно, але технічно сотейник прямолінійний, а саутеза або "сковорода" - однобічна.

У французькому терміні обладнання для приготування їжі прямосторонній називається "сатуар", а саутеса має більш високі сторони і, хоч і під кутом, вони не вигнуті. Вигнуту, коротшебічну назву називають поелею (і, мабуть, те, що більшість північноамериканців визначили б "сковородою"). Отже, проблема полягає в тому, що існує дуже багато різних імен, які плавають лише для трьох типів каструль.

Під час панірування потрібно максимально збільшити площу для приготування їжі, щоб речі не парилися. Нахилені сторони зменшать поверхню для приготування їжі, тож саме тому каструля з соусом матиме прямі сторони. Що стосується кришки, вона буде використовуватися в тому випадку, якщо ви хочете накрити сковороду після обшуку, тушкувати або парити. Це також робить вашу сковороду більш універсальною.

Незалежно від етимології "соуте", згідно з La Cuisine de Reference, визначення соте полягає в тому, щоб швидко готувати в невеликій кількості олії, і будь-яка з вищезгаданих каструль може бути використана для цієї техніки приготування.

"Sauter - Cuire rapidement des petites pièces de viande, de poisson ou de légumes dans un sautoir, une sauteuse ou une poêle, avec un peu de matière grasse."


На французькій кулінарії для смаження спеціально використовують масло / жир як середовище для теплообміну, для чого потрібно зовсім небагато олії / жиру. Для пасерування буде використання невеликої кількості олії / жиру та сильного нагріву, ніжні та менші надрізи м'яса чи овочів, які швидко готуються (або, можливо, вже готують більшу частину шляху за допомогою іншого способу). За допомогою просочення масло більше захищає поверхню від вигорання; отже, методи не настільки пов'язані, як запропоновано вище - один використовує масло для передачі тепла, а інший використовує променисте тепло каструлі для передачі тепла.

Один із сайтів, який я знайшов, сказав наступне дуже заплутане: "Сковорода пропонує переваги для обсмажування, а сотейник пропонує переваги для дрібного смаження або тушкування". Це на кшталт того, як паркові місця, де ми їздимо, а проїзні доріжки там, де ми паркуємо, або цей сайт був неправильним? tigerchef.com/blog/…
merlinpatt

1

Прямі сторони корисні, коли ви деглазуєте сковороду для соусу. В іншому випадку соус може прилипати до похилих сторін каструлі, випаровуватися і згоряти, коли він зменшиться. Для мене соуси в основному підсмажують м'ясо, але ловлять соки для приготування пікантних страв. Кришка використовується, якщо каструля занадто велика для кількості вживаного м’яса, якщо ви не використовуєте кришку, соки випаруються і соусу не буде.

Для отримання додаткової інформації про посуд див: http://www.vegetable-recipes-by-cooking-method.com/cookware-review.html


Фактично соутінг - це дія смаження на сильному вогні, під час кидання продукту (соте по-французьки для «стрибка») у сковороду. що ви описуєте - це соусник.

Для мене каструлі з соусом - це ті, хто має високі сторони (високий їх діаметр), сотейники мають низькі сторони, сковорідки мають вигнуті боки. Ви маєте рацію з приводу сильного тепла, але я не називаю це смаження, тому що для мене смаження проводиться без переміщення м’яса, просто час від часу перевертаючи його
addam

Ну, ви б там не помилилися. Смаження - це будь-яка техніка приготування їжі, яка передбачає їжу на гарячій поверхні (в основному це не мангал або планка). Соєтування - це підмножина смаження.

так, саме тому я кажу "для мене" :) дякую за те, що я зрозумів це. Я не професійно підготовлений, а просто ентузіаст кулінарії, як ви, можливо, вже зрозуміли :)
addam
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.