Як довго я можу зберігати варену сочевицю?


8

Я люблю сочевицю, змішану з цибулею, шпинатом і тунцем вранці, на жаль, мені дуже важко знайти дешеву консервовану сочевицю в своєму районі. Тож мені цікаво, якщо я готую велику партію сушеної червоної або зеленої сочевиці, як довго я можу їх зберігати?

Також будь-які поради щодо того, як краще зберігати варену сочевицю, будуть дуже вдячні.

Відповіді:


14

Залежно від температури у вашому холодильнику, варену сочевицю буде безпечно їсти від 2 до 5 днів, використовуючи герметичну ємність, наповнену водою для приготування їжі. Зануривши їх, сочевиця не висохне, і вони будуть готові до вживання, коли вам знадобляться - просто злийте потрібну кількість.

Якщо у вас достатньо місця для морозильної камери, ви також можете заморозити варену сочевицю. Просто підготуйте цілу партію сочевиці і розділіть їх на окремі порції, щоб помістити їх у невеликі морозильні пакетики. Переконайтеся, що ви виштовхуєте повітря, перш ніж запечатати сумку. Заморожена сочевиця буде добре десь від 4 до 6 місяців.

Однак я б настійно рекомендував використовувати сушену сочевицю, яку я впевнений, що ви зможете знайти в Копенгагені. Просто зробіть звичку замочувати ту кількість сочевиці, яка вам потрібна для сніданку, і вам ніколи не доведеться турбуватися про зберігання залишків. Це набагато дешевше! Але вище цього сушена сочевиця, як правило, набагато краще, ніж консервована сочевиця. :)


Фантастична відповідь - швидке запитання: У мене склалося враження, що ви повинні варити сушені сочевиці не менше 20-30 хвилин, але ви згадуєте їх замочування. Це означає, що я можу їх вимочувати на ніч, не кип'ятячи їх, щоб вони були готові вранці ?. Або навіть замочувати їх, коли я встаю для подальшого використання (якщо так, на скільки часу їх потрібно замочувати?).
Ларс Такманн

2
Дійсно, після замочування вам доведеться варити сочевицю. Більшість видів сочевиці буде зроблено за півгодини, але це залежить трохи, просто перевірте упаковку. Якщо це вранці для вас занадто багато турбує, я б сказав, що ви підете з морозильною камерою! :)
ilonavg

2
Я використовую свою величезну колекцію лотків з кубиками льоду, щоб заморозити речі, такі як сочевиця або песто, на кубики, які легко мішуться, легко порціонуються. Хочеш трохи? відтайте один кубик. Хочеш багато? Розморозити двадцять кубів.
Wayfaring Stranger

0

Це залежить від типу сочевиці, яку ви вживаєте. Я під тиском готую жовтий розрізаний горошок і тримаю їх у холодильнику разом з водою для приготування їжі, і це добре. Це дуже зручно, щоб він був приготований і готовий, тому все, що мені потрібно зробити, це просто ароматизувати його так, як мені хочеться, і це робить вечерю на тиждень вночі вітерцем.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.