Який найефективніший спосіб витягти аромат м'яти для мохіто?


8

Як можна приготувати м'яту для мохіто способом, який оптимально витягне його аромат? Чи є інші фактори, які важливі під час приготування напою?


Привіт Шон, "Найкращі" запитання тут, як правило, нахмурені, оскільки це просто стає "моїм улюбленим рецептом є ...". Я б запропонував змінити питання, щоб просто зосередитись на видобутку м'яти.
йоссар

Змініть "найкраще" на "належне" та поясніть, чим ви зараз займаєтесь та які напрями намагаєтесь покращити, і ви, мабуть, знайдете кращий прийом свого питання. Це гарне запитання, люди просто ставляться з обережністю до чогось, що здається більше схожим на запит рецепту.
Райан Елкінс,

Відповіді:


5

Найкращий спосіб, який я знайшов, щоб отримати повний аромат з м’яти, - це настояти на нього свій лікер. Я роблю це для м’ятних жупелів. Просто візьміть жменю м’яти, потріть її (ви можете просто розчавити її в руці або покласти в мішечок і постукати кілька разів дерев'яною ложкою) і помістити її у свій лікер (білий ром у цьому кейс) і залиште на день-два. Вам потрібно буде поекспериментувати з потрібною кількістю вашого напою, але я вільно упаковую баночку для муляра приблизно наполовину, щоб зробити бурбон.

Якщо ви хочете, щоб у вашому напої були справжні листочки, тоді вам потрібно переконатися, що ви заблудите м'яту, а не просто кладете її. Що ви хочете від м'яти, - це масла, що містяться в ній, вони краще вивільняються, коли ви сипите листя. Тож просто рубати та кидати його не буде добре. Насправді їх потрібно розчавити.

Також важливо вживати лимонну шкірку крім соку. І знову заплутайте це. Міркування ті ж. У шкірці є олії, які виділяються під час мулення, які мають різний аромат, ніж просто сік.

Щоб закінчити, виберіть підсолоджувач. Мені подобається вживати простий сироп, але ви також можете використовувати цукор (або що-небудь солодке, якщо ви хочете змінити смак, спробуйте ароматизований сироп). А потім доповнити нею щось безалкогольне. Я особливо люблю спрайт, але також вживаю лимонад або іноді просто газовану воду. Будьте уважні, щоб збалансувати підсолоджувач залежно від того, що додаєте; Спрайт очевидно потребує меншої кількості цукру, ніж газована вода.


+1 за синяк м'яти. Так само, як і базилік, саме так ви отримуєте аромат. Ви можете навіть обсипати листя і перетерти в ромі (хоча б кілька годин або, як говорить @yassarian, день-два), процідіть, а потім додайте листя під час подачі на гарнір.
Рей

@Ray, мені подобається ідея настоювати, а потім додавати м’яту як гарнір. Мені здається, що це не "мохіто" без листя м'яти, але я також вважаю їх дратівливими під час пиття. Спробую додати також липову шкірку. Коли стає тепліше. Це не зимовий напій.
йоссар

Почекайте, чекайте, у вас є iSi, і ви все ще наповнюєте старомодний спосіб !?
Ааронут

@aaronut, я фактично не робив цей напій з моменту отримання iSi. Крім того , я досить пити , що тільки з допомогою N2O робити настої б шлях занадто дорого. Особливо, коли м'яту зробити так просто і швидко.
йоссар

3

Я вважаю за краще забруднювати м’яту. Каламут - це просто синяк м'яти паличкою.

Якщо ви використовуєте цукор (білий або тростинний цукор) для підсолодження Mojito замість сиропу, ви можете покласти цукор в нижню частину склянки і натерти м'яту поверх цукру. Це добре працює, щоб заплутатися приблизно з пострілом (або половиною пострілу) алкоголю. Каламутність надає свіжого, чистого і «нехитрого» аромату.

Змішування або подрібнення м'яти або навіть надмірна каламутність призводить до того, що багато маленьких шматочків листя відокремлюються і плавають навколо в напої, що не приємно. М’якоть злегка, але достатньо, щоб синяк зіпсувати весь лист, не розділяючи його на шматки, виходить максимальний аромат і мінімальний безлад.

Я даю мутній м’яті намочитись у склянці разом з напоєм, і м'ята сприяє з часом. Коли ви попиваєте мохіто, іноді найкращі та найяскравіші смаки підходять до кінця келиха.

Якщо ви робили партії «Мохітос», ви можете перемогти партію і дати їй трохи замочитись заздалегідь (15 хвилин, напевно, достатньо, щоб наблизитися до ідеального аромату). Ви можете навіть процідити партію під час наливання, щоб уникнути потрапляння листя м’яти та іншого сміття в келихи для подачі.

Я б уникав тривалої інфузії, якщо ви не готові трохи експериментувати і, можливо, робити партії, які вам не сподобаються. Я зробив глибокі настої як м'яти (рому), так і м’яти (горілки), куди ви виливаєте приблизно 1/4 вмісту рідкої пляшки пляшки, а решту запакуєте м'ятою - після цього залишаєте сидіти в темному місці на 3-4 тижні ( світло може впливати на аромат). В результаті виходить дуже сильний зеленуватий екстракт м'яти з насиченими гіркими ароматами чаю. Розбавлення настою горілки перцевої м’яти рівними частинами звичайної горілки і додавання простого сиропу робить приємний «М’ятний шнапс».

Важливо відзначити, що настій глибоко витягує ароматизатори - більш просто м'ятні олії та "свіжі" м'ятні аромати, які ви отримуєте від заблуднення. Це насправді додасть кольору (хлорофіл) і матиме набагато більш листяний аромат (думаю, чай), а не просто чистіші легкі м’ятні аромати, які ви отримуєте з запамороченням. У деяких випадках такі аромати не бажані - подумайте про гіркоту, яку ви можете отримати при переповненні чаю. Деякі з цих ароматизаторів можна зменшити, використовуючи лише листя або кінчики листя і уникаючи стебел і гілок, які додають більш високий рівень алкалоїдів і гіркоти. Єдиний спосіб зробити ці гіркі аромати приємними - розбавлення неінфузованими лікворами та водою та додавання цукру, щоб замаскувати гіркоту.

Настої дають цікавий і насичений смак, але для них потрібні експерименти та тривалий перегляд, де, можливо, ви будете готові приготувати свій алкоголь для Мохітосу за кілька тижнів наперед. На мій досвід, вони можуть також не дати найкращого бажаного аромату порівняно з тим, щоб просто на короткий час пустити свіже листя круто.

Короткочасна настоянка, як зазначалося в іншій відповіді (1-2 дні), звучить цікаво, але деякі свіжі аромати в м'яті дуже мінливі (тобто подумайте про запах негайно, коли ви зірвете м'ятний лист навпіл). Ці летючі ароматизатори стають трохи приглушеними порівняно з іншими ароматизаторами, якщо вливати протягом будь-якого проміжку часу, хоч навіть на день або два.


Влітку, коли у нас більше м’яти, ніж я знаю, що з цим робити, я кидаю її в мулярну банку, залишаю на день-два, а потім негайно п’ю. Аромат прекрасний і яскравий, без жодної гіркоти або приглушеного аромату, про який ви говорите. Я думаю, що короткий проміжок часу для вливання та споживання, ймовірно, є ключовим. Спробувати.
йоссар

Чудова інформація щодо короткої та тривалої інфузії.
Рей

2

Для мохітосів і жупелів я люблю робити з м'яти простий сироп. В основному ви додаєте купу подрібнених листя м'яти до суміші цукор / вода 1: 1, нагріваєте її до розчинення цукру, знімаєте з вогню і даєте йому крутитися годину-дві. Якщо вона недостатньо м'ятна, просто поставте її на вогонь на трохи і повторіть. На одну склянку цукру / води я кинув ~ 1/2 склянки подрібненого листя.

Рецепт (подавати над льодом):. 2 ст.л. м’ятного сиропу. Білий ром 1,5 унції Сода клубу 1,5 унції. гарнір з листям м’яти


1

Цукор витягне м'ятні олії, я знайшов. Листя м’яти, позбавлене від стебел, і кінчики м’яти з ніжними стеблами дуже просто покласти в пластиковий мішок для зберігання, підкидаючи і розтираючи закритий мішечок, щоб заблукати і пошкодити м'яту. Залишаючи на кілька годин або на ніч, ароматизує цукор. Після цього можна продовжувати виготовлення партії мохіто, додаючи сік лайма (свіжий або в хорошій якості у пляшках ... тобто Нелі та Джо-Клюєвий сік із західного лайма), даючи їй час від часу розчинятися, трохи розгойдуючись, промиваючи мішок трохи води і проціджуючи. На час подачі додайте білий ром і соду клубу.

Пропорція на партію ~ 30 9-унційних напоїв: ~ 4 с обрізані листя м'яти, 2 с цукру (можна спробувати 1 1/2 c), 2 c (16 унцій) сік лайма, 1 c води для промивання мішка для зберігання при проціджуванні . Для закінчення напоїв 1,5-1,75 л рому, 2 л соди клубу, і гарнір свіжою м'ятою і вапняним клином, вичавленим для випуску вапняних олій.


0

як сказав йоссар, ВИКОНАНО переконайтеся, що ви використовуєте шкірку вапна. це ключ. Я не впевнений у вливанні спиртних напоїв - просто використовуйте дійсно свіжу м'яту, розметайте її, поки цукор і сироп не змішаться добре, і у вас буде чудовий мохіто. якщо можете, дістаньте червону жилку м'яту (аромат краще). ось рецепт, який я використав, який служив мені добре протягом багатьох років:

2-3 унції легкого рому, 1 унція лайма, 2 чайні ложки цукру, м'ята, газована вода

Помістіть цукор, велику щіпку (маленьку жменю) м’яти та сплеск газованої води в пінту. За допомогою каламутника злегка натискайте м'яту і розчиняйте цукор, поки він не пахне смолою м'яти. Обидві половинки вапна видавіть у склянку, залишивши один корпус у суміші. Додати ром, перемішати і залити льодом. Залийте газованою водою, прикрасьте гілочкою м’яти і подавайте.


Треба сказати, я не вливаю ром для мохітоса, звичайного літнього напою. Але він так добре справляється з м'ятними джелепами, я думав, що це згадаю. Відмінний спосіб використовувати м’яту і з двору.
йоссар

Також я вважаю, що ваше замовлення неправильне. Потрібно додавати вапно досить рано, щоб його заплутати. Якщо цього не зробити, ви не випустите стільки олії з шкірки. У якості останнього інгредієнта слід додати газовану воду. Перемішування або каламутність випустить бульбашки з газованої води, залишивши вас з плоским напоєм. Додавання його в кінці допоможе зберегти ваш фіз.
йоссар

мій рецепт досить старий, і я поручаюся за це без сумнівів. я думаю, що картопля / потахто стосується заплутування вапна чи ні - багато олії потрапляє в будь-якому випадку. Як уточнення, я зазначу, що газована вода, яка додається на початку, - це лише сплеск, який допомагає розім’яти цукор і м’яту під час заїдання. на сьогодні найбільше соди додається в кінці, як ви кажете. фіз важливо!
франко

А-а-а. Я використовую сік лайма як засіб, щоб допомогти заблукати м'яту.
йоссар
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.