Чи можете ви допомогти мені, щоб моя начинка з кремового пирога була досить жорсткою?


3

Щоразу, коли я роблю пиріг, я отримую різний результат, що стосується жорсткості пирога. Я намагаюся вдосконалити кокосовий крем-пиріг (та інші пироги з кремом).

Я досліджував роботу Ширлі О, Корріхер та Гарольда Макгі, і розумію, що альфа-амілазу в яєчному жовтку потрібно на короткий час деактивувати кип’ятінням (хоча я також бачила речі на кшталт «наблизитись до кипіння», щоб не зламати крохмаль облігації). В іншому випадку він перетравлює крохмаль, як у кукурудзяному крохмалі, муці або крохмалі тапіоки. Я розумію, що як тільки гранули лопнуть і вивільнять ланцюги крохмалю та з’єднаються, процес почне змінюватися після того, як крем досягне своєї найгустішої точки. Тож я обережно не занадто сильно перемішуюсь і т. Д. Я дослідив різні крохмалі та виявив, що кукурудзяний крохмаль не дуже жаростійкий, тому я заглянув у борошно та крохмаль та тапіоку (маніоку). Я не думаю, що я так сильно дивився на корінь стрілки.

Добре, а як щодо цукру? Чи буде занадто багато цукру зробити його запущеним (я спробував рецепт з меншою кількістю цукру). А як щодо молока? Я вживаю незбиране молоко. Щось з молоком? Чи потрібно замість цього використовувати крем? Я читав про використання желатину, але не впевнений, що хочу цього консистенції. Напевно є секрет, щоб пиріг виходив правильно кожного разу. ДОПОМОГА!


2
Забудьте про желатин, він розчиняється при 50 ° С (а крохмалі починають густіти при 70 ° С, але часто потрібні більш високі температури). Ви не можете використовувати його в запеченій начинці. Якщо ви знайшли рецепт, який закликає його, він, ймовірно, вказав заздалегідь запечену скоринку або шари з кільцем для пирога навколо них, і начинка повинна бути встановлена ​​поза духовки, як маково-кремовий пиріг.
румчо

Це передбачається , що ви є випічка начинки. Дивіться мою відповідь нижче.
ElendilTheTall

Я видалив [baking]тег, який я додав, тому що думаю, що він викликав плутанину. Хоча я вважаю, що будь-який пиріг буде випічкою, питання ніде не вказує, що сама начинка випікається.
Ааронут

Відповіді:


2

У моєму рецепті пирога з кокосовим горіхом використовується молоко (2 склянки, незбиране молоко дає більш вершковий смак), 6 яєць, 1 склянка цукру та 2 столові ложки желатину (і, звичайно, кокос). Це не схоже на желе, воно має більш шовковисту консистенцію.

Ви поділяєте молоко таким чином:

  • 2/3 склянки, збризнути желатином, збити і залишити для розм’якшення на 5 хвилин
  • 1 1/3 склянки для приготування заварного крему

Після приготування заварного крему (тобто цукру, збитого в жовтки, гарячого молока, залитого після загартування), просто збийте в желатиноване молоко. Потім мій рецепт вимагає, щоб вершки і яєчні білки були складені (після охолодження), щоб полегшити все.


Це звучить так, ніби його не запікають; Я думаю, вам доведеться заздалегідь запекти скоринку, а потім ... натхнути заварним кремом? Я здогадуюсь, що ти можеш просто залити його, якщо у тебе висока скоринка; Я завжди схилявся до того, що крем-пироги вважають розривом крему.
Ааронут

Так, це сліпа оболонка. Зазвичай я просто збиваю начинку і розгладжую, а потім змащую кокосовим горіхом. Ти міг би майже все, що тобі подобається.
ElendilTheTall

Ах, зрозумів. Так, я просто переглянув кілька рецептів, і це здається типовим. Чомусь я думав, що начинка більше схожа на кремову листку, де кірка трохи грає. Це більше схоже на будь-який інший вид пирога.
Ааронут

2

Більшість рецептів кремового пирога, які я використав, називають кукурудзяним крохмалем. Іноді використовується борошно, але, здається, це є в старих рецептах, і текстура виходить трохи іншою, ніж можна було очікувати в кремовому пирозі.

Фермент жовток потрібно деактивувати, але це не є великою справою. Після додавання крохмалю, згідно з рецептом, доведіть суміш до кипіння протягом декількох хвилин. Кукурудзяний крохмаль може взяти його і не зламається просто від цього. У мене були пиріжки, які не виходили з того, щоб не готувати їх досить довго - я ніколи не готував занадто довго.

Вживання незбиране молоко має значення. Трохи молочного жиру додає багато текстурі та консистенції заварного крему. Ви можете успішно зробити пиріг з молоком з меншим вмістом жиру, але він буде більш кремовим і густим, з більшою кількістю жиру (як ви могли б очікувати).

Що стосується крохмалю тапіоки ... Одного Дня подяки я закінчив кукурудзяний крохмаль. Я переглянув свою шафу, і у мене був лише крохмаль тапіоки, який я використала для східного рецепту. Я підставив один до одного.

Крохмаль тапіоки не задає нічого подібного до кукурудзяного крохмалю. Там, де кукурудзяний крохмаль створюється як вершковий пудинг, крохмаль тапіоки має приємну гумову якість. Коли я нарізав пиріг, ніж пішов майже на дно каструлі, перш ніж заварний крем наріжеться і спливе назад. Я міг би затримати шматок пирога за задньою кіркою, і весь шматочок розтягнувся б приблизно на два фути і завис у повітрі.

Пиріг був дуже смачним, але я не думав, що його слід подавати гостям. :) Я не рекомендую використовувати крохмаль тапіоки, якщо ви не збираєтесь дурно.


-2

Кукурудзяний крохмаль завжди працює. Це жорсткість пирога


Це не завжди працює, як уже згадувалося в ОП.
румчо
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.